Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye, hogy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy 30-as elvált, két gyerekes nőként találok ilyen kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Csak komoly kapcsolatra vágyom, nem alkalmira, viszont nem szeretném feladni az önálló életem.

Olyan férfit keresnék, aki teljes mértékben velem van a párkapcsolatban, de nem szeretne összeköltözni, megházasodni, vagy közös gyereket.

Rengeteg közös programot csinálnánk, hol egyikünknél, hol a másikunknál lennénk együtt, de nem együtt élve.


Sajnos az eddigi csalódásaim miatt szeretném választani ezt az életformát, nem szeretnék csak valakinek a "cselédje" lenni, inkább helyette élvezni az együtt töltött időt.


Tehát egy társat keresnék kötöttségek nélkül, de tartós kapcsolatban.


Mekkora az esélye, hogy találok hasonló beállítottságú férfit, akinek mindez megfelelne?



2018. febr. 3. 10:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy sok elvalt ferfi gondolkodik hozzad hasonloan. Az erveid logikusak. Az volna a fura, ha valas utan fel evvel azonnal osszebutoroznal valakivel.

Attol viszont ne rettegj, hogy meg egyszer kihasznalnak. Kemeny leszek, de errol nem az osszekoltozes tehet, hanem te. Mar felismerned a jeleket a masikon is meg magadon is es nem tudnal meg egyszer ilyen kelepcebe esni.

2018. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Tapasztalat alapján rengeteg jelentkező lesz, aki mind megigéri, de egy se aki be is tartja.
2018. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

nagyon valószínű hogy a férfiak egy két gyerekes leharcolt nőre vágynak akinek még van pár idióta feltétele is

találsz majd valami züllött alkoholista lúzert, normálisat aligha

2018. febr. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem vagyok leharcolt, 2 gyerek mellett is igényes vagyok a külsőmre, vékony vagyok, adok magamra. Ha nincsenek mellettem a gyerekeim, nem lehetne megmondani, hogy már két szülésen túl vagyok, és inkább nézek ki 20-asnak, mint 30-asnak. De ezek csak a külsőségek. Emellett odaadó vagyok, bújós, szerelmes típus, aki szeret a párja kedvében járni.

Akinek meg nyilván sok a két gyerek, az nem is kezd velem, függetlenül attól, hogy hogy nézek ki, és nekem meg nyilván nem kell olyan, aki nem fogadja el őket.

Alkoholista, drogosokkal pedig eszembe sem jutna összeállni, attól több az önbecsülésem, és inkább maradnék egyedül hátra lévő életemben, minthogy ilyennek tegyem ki magam vagy a környezetemet.


Örülök, hogy azért nem lehetetlen, és vannak hasonló tapasztalatok. Hátha sikerül nekem is ilyet találnom.

2018. febr. 3. 11:34
 15/22 anonim ***** válasza:
69%
Kerdezo, akik a szandekosan banto stilusu valaszokat adjak, azok mind egyedulallo ferfiak, akiknek sose volt csaladjuk es vagy sosem akarnak, vagy abrandoznak rola, de alkalmatlanok ra. Azert jottek ide, hogy masnak artsanak. Ok sertodott facer ferfikent valaszolnak, nem pedig szinten harminc folotti, elvalt apukakent. Minden elvalt nore jut egy elvalt ferfi, ez szerintem nem bonyolult. Egy hasonlo cipoben jaro ferfival biztosan megertenetek egymast.
2018. febr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. febr. 3. 11:43
 17/22 anonim ***** válasza:
59%

Ne törődj itt a bunkókkal. Valószínű se gyerekük, se családjuk, se párjuk se kapcsolatuk és még egy csinos vékony kétgyerekes anyukának sem kellenek. Ez a bajuk. Fogsz találni párt hamar.

40/N

2018. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
59%

Nekem pontosan ilyen kapcsolatom van, és ugyanazokat a szempontokat tartottam fontosnak amit Te. Nem válás után maradtam egyedül, sajnos elvesztettem a páromat. Egy gyerekem van.

Hozzád hasonlóan már előre megvolt az elképzelésem arról,hogy ilyen kapcsolatot szeretnék.


Ebben a szakaszban nem előről kezded az életet, ott vannak a gyerekek, az otthonod, a kialakult anyagi helyzeted. Miért is lenne baj ha ezt szeretnéd megtartani, emellett pedig vágysz egy kapcsolatra.


máködik, akár hosszabb tgávon is.


Viszont egyetlen dolog amit negatívumként tapasztalok: 10 éve vagyunk együtt. mivel nincs közös otthonunk, közös gyerekünk, közös (anyagi) céljaink, döntéseink, ezért ennyi idő után már lehet érezni azt,hogy kicsit megakad a kapcsolat, nincs ami előrevigye, egy olyan kapcsolattal ellentétben ahol közös gyerek, közös otthon, közös tervek vannak.


A párom mindenben mellettünk van, segít, ahogy én is Neki, de csak mérsékelten szól bele azokba a döntésekbe mint pl. a gyereknevelés, pályaválasztás, nagyobb beruházás.Hiszen az én gyerekemről, én pénztárcámról van szó.

2018. febr. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok a te helyzetedben, de az jutott az eszembe, hogy ennyi idősen, még simán újra kezdheted az életed, komoly férfival is. 30-as éveidben még találsz magadnak ilyen párt, de 50 fölött már nem hiszem. Egyedül megöregedni, nem hangzik túl jól.
2018. febr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 mikeXxX ***** válasza:
Sok hasonló gondolkodású nővel találkoztam de köszi ebből én nem kérek egy férfit sem lehet dróton rángatni szerintem ez kb az ! 38f
2018. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!