Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A cuckolding mitől alakulhatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cuckolding mitől alakulhatott ki nálam ennyire?

Figyelt kérdés

Viszonylag fiatal pasi vagyok. Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak, és keresgélek új nő után.


Ami nekem nagyon fontos többek között: hogy szeressen pasizni mellettem. Arra gerjedek, ha a barátnőm más pasikkal jön össze néha szexelni. Egyfajta szolgalelkűség is van bennem, ez tetszik nekem és olyan nőt keresek aki ezt kihasználja.


Én mitől lehettem ilyen? Ez baj egyáltalán?


2018. jan. 31. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez engem is izgat. Félrelépett melletted a baràtnõd?
2018. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szólj, ha összeszedsz egy csajt, majd én megszexuálom helyetted :D
2018. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
96%
De beteg
2018. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Milyen volt a viszonyod édesanyáddal? A túl rideg vagy a túlzottan gondoskodó kapcsolat megágyazhat bizonyos nemi, átlagtól való eltéréseknek
2018. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!