Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kategorizálás?

Figyelt kérdés

Egy nő az a utasított vissza hogy keresgélek a saját kategóriában? Mi az a saját kategória?

Ha így nézzük a dolgot akkor valóban nem a kategóriám, mert nekem van diplomám neki meg nincs és nem is lesz, most akkor milyen kategóriákra gondol?


2018. jan. 27. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Diplomás vagyok, nem jelent semmit.

Pl 16 volt olyan csaj aki szabályosan le akart teperni.

Még értségim se volt.

2018. jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Olvasd el amit irtál! A diplomádrol feledkezz meg, hanem csak a jozan észre hallgass. Van értelme?
2018. jan. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

# javítva


Egy nő azzal utasított vissza hogy keresgéljek a saját kategóriában? Mi az a saját kategória?

2018. jan. 27. 19:57
 4/12 A kérdező kommentje:
Ezzel a diplomás dolggal Csak érzékeltetni akartam ezt a kategorizálás dolgot... Nyilván nem veszem komolyan
2018. jan. 27. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel burkoltan arra akart utalni, hogy ő jóval többet ér nálad mert neked férfiként nincs olyan jó külsőd mint neki nőként.
2018. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5. És ez számít csak egy kapcsolatban? Erre mondtam én a diplomás példát....
2018. jan. 27. 20:13
 7/12 A kérdező kommentje:
És különben is honnan tudja hogy a ő jobb amikor a szépség relatív?
2018. jan. 27. 20:18
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Most komolyan ez az ő baja, hogy NEKED van diplomád, neki meg nincs? Eléggé savanyú az a szőlő.
2018. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Én a szellemi meg beállítottságbeli kategóriákat értem kategóriának. Az nekem nem egy kategória pl, aki nem szeret a természetbe kimozdulni, meg sportolni. Az sem egy kategória, aki "nem tudom, majd alakul" ember. Én tervező vagyok és valaki vagy egyértelmű, vagy otthagyom a fäszba. Ahogy az sem velem egy kategória, aki pl nem tud spórolni, vagy kreatívan, talpraesetten gondolkodni. Akkor sem, ha diplomás. Nekem is van, lassan kettő is, nem sokat adott a személyiségemhez, nem ezen múlik.


De az sem egy kategória velem, aki pl leharcolt hajjal és büdös szájjal jelenik meg randin, miközben én fél órát igyekeztem neki, hogy egy tiszta, csinos nőt lásson és jó benyomást tegyek rá.



Ez ilyen.

2018. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha kimegyek az utcára, a legtöbb ember a külsőre fogja érteni a kategóriát. Ha megnézed a párokat, elég ritkán látsz olyat, hogy gyönyörű nő, helyes pasival jár. A külsőben jellemzően hasonló kategóriájú embereket választ a többség.
2018. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!