Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

20-as éveim elején járok,jelenleg dolgozom.A munkahelyemen szinte csak idős házas nők dolgoznak.Egy kisebb faluban élek,ahol kevés a fiatal,aki van már foglalt.Volt osztálytársaim egy része házas a másik része messze él,már nem tartjuk a kapcsolatot.Bulizni nem járok, nincs kivel.Általában, férfiak szerint is csinos,kedves,aranyos,szép vagyok viszont csendes,nehezen ismerkedem.Tipikus akinek tetszem az nekem nem kell,aki nekem tetszik pedig már foglalt,házas.

A munkahelyem,busz,lakóhely,baráti társaság kilőve.Interneten a többség kamuzik és a valóságban teljesen más,negatív értelemben.Úgy érzem teljesen zsákutcában vagyok,mintha láthatatlan lennék,egyszerűen nem forgok egy nagy társaságban ahol pasik is vannak nagy számban.Hol tudnék ismerkedni? Légyszi adjatok tippeket.Nagyon vágyok már egy kapcsolatra.


2018. jan. 22. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt még sok időd van, nem késtél le semmiről. Másrészt meg szerintem át kellene gondolni, hogy jó helyen élsz e, jó helyen dolgozol e.
2018. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez érdekel 👀 engem is


24f

2018. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!