Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves párkapcsolatban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gál Zoé kérdése:

Kedves párkapcsolatban élő férfiak! Ti azért vagytok együtt a párotokkal, mert a jobb nők visszautasítottak titeket?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt lehetőségem jó nővel együtt lenni, de elviselhetetlen volt. A páromban meg a belső is megvan, amivel egy életet lehet tervezni, nem csak a máz.
2018. jan. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem, hanem mert ot választottam, az hogy közben lehettem volna jobb nőkkel az meg egy masik dolog... Ha éppen van kedved akkor írj ;)
2018. jan. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Mit értesz azon, hogy "jobb nő"? Jártam táncosnővel, jól nézett ki, de hosszú távon elviselhetetlen volt, drámakirálynő, energia- és figyelemvámpír. Ha nem volt balhé körülötte, kreált egyet. Leszívta minden energiámat, szakítottam vele a fenébe.


A mostani párom nem pörög rúdon, nem rakja ki a mellét, nem miniszoknya-spagettipántos top kombóban nyomul. Viszont Ő nem lefáraszt, hanem feltölt energiával. Kiegyensúlyozott és nyugodt vagyok mellette. A kétbites sutyerákok szerint az előbbi a "jobb nő". Szerintem nem.

2018. jan. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mást jelent a "jobb nő".
2018. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kissebbsègi komplexusos emberek pörögnek azon, hogy ki “jobb” náluk. Ez összetett, nehéz minden esetben helyesen megítélni, a szép külső önmagában nem tesz valakit jobbá.
2018. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem. Nekem kétféle nő van. Na jó, legyen háromféle: aki nem tetszik, aki tetszik, de kibírhatatlan és aki tetszik és elfogadnám hosszú távra.


Elég sokat melózok meg voltak akkoriban itthon is gondok (lakásfelújítás, költözés), emellett meg akkoriban mániája volt valakinek, hogy tréningre járasson minket hétvégente, emellé meg sportoltam és sportolok is, szóval nem igazán érdekelt, hogy most van valakim vagy nincs... Bár eleve el tudok lenni mással is, nem kell nekem ahhoz feltétlen foglaltnak lenni vagy csajozni, elég sok dolog érdekel... Sosem csináltam ebből ügyet, annyi a lényeg.


Ő volt, aki tetszett és akit el tudtam fogadni hosszú távon is (és jókor volt jó helyen). Bepróbálkoztam nála, ő meg vevő volt erre, ennyi a romantikus történetünk az én szemszögemből. Sosem fordult meg a fejemben, hogy valaki helyett választom őt. Jókor volt jó helyen igazából és épp hozzá kerültem közelebb. Ha egy csinosabb vagy kevésbé csinos nővel történik ez, akkor is csak azon múlik, hogy tetszik vagy sem és el tudom-e viselni. Meg persze azon, hogy ő hogy áll velem. :D de nem szoktam kétségbeesetten próbálkozni meg alaptalanul szép nőknek csapni a szelet. Tudom, hogy földönkívüli vagyok, de nekem ez nem elég érv arra, hogy kilépjek a komfortzónámból és kezdeményezzek egy randit.

2018. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mit értesz "jobb nő" alatt. Bármilyen furcsa egy párkapcsolatban, nem csak a külső számít.
2018. jan. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es válaszolónál a pont!


"A külső megfog, a benső megtart". :)

2018. jan. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Természetesen a jobb nőt mind külsőre, mind belsőre értettem. És az ember mindig akkor találkozik ilyennel, ha van valakije :D
2018. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Zoe teged en utasitanalak vissza , ritka egy ocsmany teremtes vagy , fokent a hozza szolasaid miatt!
2018. febr. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!