Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben és mennyit hazudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben és mennyit hazudtok netes ismerkedéskor?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogyan várja el valaki, hogy a későbbiekben bizalmat kapjon, ha már az elején mellébeszél. Hallásból tudom, hogy van ilyen, de számomra ez elég kiábrándítò.

Kort és nemet is írjatok. Köszi!



2018. jan. 21. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem igazi hazugság, de a negatív dolgaimat el szoktam fedni, vagy viccesen adom elő őket.
2018. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Sohasem hazudok, ez a minimum. 30 éves férfi


A kérdés és az alatta lévő magyarázat nincs összhangban szerintem.: "Nem értem, hogyan várja el valaki, hogy a későbbiekben bizalmat kapjon, ha már az elején mellébeszél."


Nagyon sok lány csinálja azt online csevegésnél (nem hallomásból, hanem saját tapasztalataimból tudom), hogy elkezd kérdezgetni és amíg számára kielégítően nem válaszolsz, addig nem hajlandó tovább csetelni. Ha megírod, hogy erre a kérdésre most nem válaszolnál, akkor kiborul és követelődzik, mellébeszéléssel vádol.


A mellébeszélés relatív dolog, mit akart hallani?

(Pl. vagyontárgyaidra kapsz kérdést, jó, hogy nem mondod el egy teljesen ismeretlen embernek az internetet és még sorolhatnám.)

A hazugság nem relatív, mert mindig vannak tények.

2018. jan. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az esetek 99%-ban nem kamuzok, bízok az emberekben, ami miatt már szívtam... 1 esetben volt itt, hogy más voltam, ami, de azt csak védekezésképpen tettem, mert a másik fél rosszat akart volna, így szerencsére vége lett mindennek. (35F)
2018. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 mikeXxX ***** válasza:
Sokszor inkabb ott a problema hogy tul oszinte vagyok !38f
2018. jan. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Soha, semmiben

Sőt, inkább elmondom a rossz tulajdonságaimat is, hogy már az elején derüljön ki ha emiatt nem vagyunk egymásnak szimpatikusak

24/L

2018. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Sőt, inkább elmondom a rossz tulajdonságaimat is, hogy már az elején derüljön ki ha emiatt nem vagyunk egymásnak szimpatikusak "


Ez sem biztos, hogy jó technika, két okból is:


Egyrészt lehet, hogy egy csomó rossz tulajdonságod ő észre sem venné. Nekem például van egy olyan hiba a megjelenésemben, amit a párjaim észre sem vettek, de ha elmeséltem valakinek, az mindig sokkal vadabbnak képzelte, mint a valóság.


Másrészt, nem is biztos, hogy olyan vagy, amilyennek lefested magad.



Én úgy vagyok vele, hogy egyrészt őszinte vagyok, másrészt ismerjen meg, döntse el ő, hogy milyen vagyok.

2018. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én nem hazudok, ezért is vagyok egyedül!:( 46F
2018. jan. 23. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!