Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen szöveggel írjak rá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szöveggel írjak rá egy lányra Tinderen akiről semmi információt nem tudok?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen leírás magáról, a képek is igazából teljesen átlagosak. Van valami bevált szövegetek amivel kezdeményezni szoktatok?

2018. jan. 16. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Szia, kikormolnám a púzód.
2018. jan. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%

"Van valami bevált szövegetek"


:D :D :D :D NINCS ilyen bevált szöveg!! Hány éves vagy te? 12?

A nők nem egy kaptafára épülnek. Használd már az agyadat, ember.


Minek akarsz ráírni, ha fogalmad sincs, hogy mivel kezdjed?

2018. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Komolyan elertük ezt a szintet is?

A "Nem merem elöben leszolitani, mert uram Isten, mi lesz velem, ha visszautasit"-bol a "Nem merek anonymen rairni egy online tarskeresön, miutan mar megtudtam, hogy kepeim alapjan en is tetszem neki"-hez?


Mi a következö lepes? Komolyan? Emberek, kapjatok mar eszbe, igy ki fogunk halni!

2018. jan. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mi van ha csak mindenkit jobbra húzott? :O
2018. jan. 16. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:

"miutan mar megtudtam, hogy kepeim alapjan en is tetszem neki"


Papíron valóban így működik, de a valóságban a többség csak ujjgyakorlatként húz mindenkit jobbra, és meg se nézi a képeket. Szóval simán lehet, hogy a csaj még csak nem is látta a kérdező srácot, vagy nem emlékszik rá.


Amúgy tényleg, minek akarsz ráírni olyanra, aki nem ad meg magáról semmi infót? Vagy ha már ennyire sem képes, akkor bármilyen épkézláb szöveg jó, hiszen nem adott támpontot.

2018. jan. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Öcsém... Minek írsz rá, ha nem tudsz vele miről beszélni?:'D Ennyire kanosak nem lehettek, hogy mindenkinek írni akartok, aki csak jól néz ki.:DDD


Amúgy így is tudnál neki írni, csak használnod kellene a koponyádon belül lévő sejtcsoportosulásaidat a cél érdekében. Nincs bevált szöveg. Nők vannak és helyzetek, te meg egy adaptív lény vagy, aki ezekhez a helyzetekhez tud alkalmazkodni. Kreatív lény vagy, fantáziával és beleélőkészséggel. Neked nem rutinkérdésekkel nyomulás a feladatod, hanem kitűnni a másik 30 üzenet közül, aki a sablonszarjait tolja, valami egyedivel és személyre/helyzetre szabottal. Ja, hogy így már nem éri meg? Helyes, akkor legalább sikerült egy új szűrőt kiépítenem benned a nők felé állított igényekkel kapcsolatban: írj annak, akinek megéri. Ehhez már nem csak egy szép pofi kell. Aki ismerkedni akar, az tudja ezt jól. Én anno akartam, tele is volt a profilom infóval. Az már nem az én hibám, hogy ennek ellenére is csak fantáziátlan nyomorékok strapáltak kivétel nélkül... Az ember érzéketlenné válik a sablonokra egy idő után és válaszolni sincs kedve ugyanarra a kérdésre ezerszer. Nem is lenne szükség feltenni ugyanazt a kérdést ezerszer, mert semmi relevanciája nincs megkérdezni, hogy mi az illető hobbija, ha arra amúgy is csak egy újabb sablon szart tudtok írni és nem tudtok róla normálisan beszélgetni. Beszéljetek arról, amiről tudtok, tök általános, de szórakoztató, sokakat foglalkoztató hétköznapi dolgokról. Akivel ez sem megy, arra szerintem normális embernek nincs szüksége az életébe.

2018. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt írtam neki ,hogy szia mizu. Ez sablonnak számít?
2018. jan. 16. 19:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szóba áll veled egy nő a Tinderen, 99%-ban azon múlik, külsőre bejössz-e neki. Úgyhogy fölösleges görcsölni a maradék egy százalékon.
2018. jan. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
#7 Igen, ez az, amit én reflexből unmatchelek, vagy jobb esetben csak szimplán nem írok rá semmit. Rosszabb napjaimon meg visszaírok, hogy "komolyan ennyire egybites vagy?"
2018. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%

Le lehet pontozni, az attol meg nem valtoztatja meg a valosagot!

Mi van, ha mindenkit jobbra huzogat? Vagy meggondolta magat? Vagy... Akkor mi van??? Semmii!!!


A "Szia, Hogy vagy?" es ehhez hasonlo kerdesekkel mit kezdjen? Ha nagyon jo pasinak tart amugy, akkor lehet valaszol erre es tenyleg kivanom neked, de en meg ferfikent is ignoraltam olyan lanyok jelentkezeset (kiveve, ha nagyon dögös...), akik ennel nem tudtak kreativabbak lenni.


Senkinek nem kivanok rosszat! Aki trollkodasbol lepontoz, annak igazabol örülök, hogy ilyen egyszerüen tudja szorakoztatni magat! Aki pedig elkeseredettsegböl, azt sajnalom. De ez a mentalitas, ami a legjobban gatol abban, hogy realisan szembenezz sajat magaddal es pozitiv hozzaallassal nyiss mas emberek fele. Ne a kudarctol valo felelem vagy a visszautasitas tapasztalata vezessen, hanem a kitarto remeny, hogy erdemes tenned a boldogsagodert. Te is megerdemled! Van, akinek magatol jön (vagy te gondolod igy). Attol, hogy ugy erzed, többet kell tenned erte, mint masok, ne gatoljon meg benne!

2018. jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!