Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak jól kell kinéznem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak jól kell kinéznem és lesz párom?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 20:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy és jóképű, az igen komoly előny. Az átlagosokhoz képest mindenképp...és akkor az átlag alattiakról még nem is beszéltem.

Az a baj, hogyha külsőre nem jössz be a lánynak, esélyt se ad hogy megismerjen, a belsődet a hajadra kenheted.

Nőként sokkal jobbak az esélyeid, társkeresőn akkor is kapsz heti 10 levelet, ha egyáltalán semmilyen képet nem töltesz fel magadról. Egy átlagos lány havi több tucat udvarlóból válogathat.

2018. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ez a majdnem 96 aktív IQ, nem a legcsábítóbb. :))
2018. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Red Vixen te magic lény vagy?
2018. jan. 15. 23:28
 24/26 anonim ***** válasza:

Csak attól, hogy szép, még egy nőnek sem lesz automatikusan párkapcsolata. Kell hozzá legalább egy alap nyitottság és szociálisan aktív életmód, hogy megtaláljon valaki. Én mondjuk csak átlagosnak mondanám magam, de fiatal koromban olyan szinten zárkózott voltam, hogy az iskolai órákon kívül sehová sem jártam el, az egy-két lány ismerősömmel lógtam folyton, és nem is volt igényem további társaságra. A két srácot, meg aki ennek ellenére felfigyelt rám és bepróbálkozott, csuklóból hajtottam el, úgy megijedtem attól, hogy "a semmiből" próbálnak megismerni. Az sem segített, hogy a környezetem végig azzal traktált, hogy "á, majd úgyis jön valaki!", elhitették velem, hogy nem bennem van a hiba. 28 évesen még mindig szűz voltam, mire elkezdtem gondolkozni, hogy mi lehet az oka, hogy más lányok népszerűek, én meg nem. Hogy mit kéne változtatnom.


Akkor sikerült végre nyitnom az emberek felé, kialakítani egy szélesebb baráti társaságot, megtanultam beszélgetni frissen bemutatott emberekkel. Megtanultam kérdezni és hallgatni, új témákat feldobni és figyelni a másikra egy beszélgetés során. És láss csodát, két éven belül lett párkapcsolatom, azóta már házasság.

Szóval nem, csak a külső nem lesz elég, ha emellett nem vagy nyitott az ismerkedésre, illetve úgy általában az emberek felé. Előbb lesz párkapcsolata egy átlagos, de kedves, emberszerető lánynak, mint egy szép jégkirálynőnek.

2018. jan. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ted Vixen tud IQ-t mérni, magának 290-et mért. Ne merjétek a hitelességét megkérdőjelezni.
2018. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*Red
2018. jan. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!