Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hiába vagyok topon még se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vagyok topon még se kellek a csajoknak?

Figyelt kérdés
A lányok elkerülnek hiába vagyok izmos hiába jok a ruháim hiába jo a hajam. Nem jön össze még se semmi.

2018. jan. 14. 23:36
1 2 3
 11/22 Interferencia ***** válasza:
6: Aranyos ez a szintezés.
2018. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
A szemelyiseg ami fobtos nem az hogy mennyire vagy izmos meg jokepu. Ha jó a kisugarzasod és egy masik sracnak is de te izmos vagy és jokepu ilyenkor valik ez elonnye. Különben meg nem mesz vele sokra. Attol meg hogy jól nezel ki meg oltozkodsz bem fog senkise a nyakadba ugrani neked is ki kell venned a reszed a vadaszatbol
2018. jan. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
#12: A kisugárzáshoz tartozik a megjelenés is. Felesleges minden kérdéshez odaírnod, hogy a személyiség a fontos, amikor a való világban nem sok embernek az.
2018. jan. 15. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
7%
Ez nem elég. Ha nem születtél magasnak és jóképűnek, már elcseszted.
2018. jan. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
51%
Rossz a kisugárzásod...lehet, hogy az összkép nem is olyan " top"...vagy a személyiséged nem tetszik nekik. A külső csak egy dolog.
2018. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
91%

IZmos,jók a ruháid, be van lőve a a hajad: selyemrambó! :D


Nincs önértékelésed, önbecsülésed, csak a külsődre adsz! Van valami amivel kitűnsz a többi pasi közül, személyiséged van- e? Iq-d mennyi? Ezekre kéne ,,gyúrni" haver!


30f

2018. jan. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

Mondjuk írni nem tudsz, a központozást nem ismered. Nálam már bukó lenne, hiába vagy izmos meg jóhajú.

Ki nem fhossa torkon, hogy jol nézel ki, ha közben két ertelmes mondatot nem lehet veled váltani?

2018. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
*jól
2018. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A külsőnél sokkal többet számít az, hogy önmagadat add, érezd jól magad a bőrödben, önbizalommal telve.
2018. jan. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi kérdező lazán,élj ismerkedj,épitsd az életedet,karriert.

Majd lesz barátnőd ne görcsölj rá.

Egy igazi férfi élete kerek nő nélkül készen van,amihez ha jön egy megfelelő nő akkor csatlakozhat hozzá.

Erre gondolj.

Majd lesz,csajozz,ha kell szexelj csak.

Nekem is sajnos nehezebben megy mármint,hogy párt találjak mert nagyon magasak az igényeim plusz félnek tőlem mert ki vagyok gyúrva,mellette nagyon igényes vagyok,tele célokkal.

Valszeg félnek,hogy nem felelnek meg neked hosszútávon.

Hidd el,ezt már megkaptam.

Plusz meg tudják programozó vagyok,diplomás nem sokára akkor meg pláne.


Hmmm 6-os engem kíváncsivá tettél ;)


,,Az utolsó egy beképzelt r.banc. Bár hozzátenném az összes nő kb ugyanez. Néhányat át kéne zavarni Indiába. Ott már nem lenne ekkora pofájuk az biztos."


7-es hát öcsém neked se lesz nőd ebben az életben,katasztrófa,inkább önvizsgálat kellene.

Jah az a baj,hogy van önbizalma.

tudom tudom az átlag magyar csak rinyálni tud minden sz.r,sírni negatívnak lenni ez kell nektek a legnagyobb részben.

Aki rendben van magával azt meg lehordjuk SZÁNALMAS vagy 7-s,ezt üzenem a többi ,,brühühühü nők mind g..ik én szegény meg nem kellek mert sz.r az életem minden sz.r" embernek.

2018. jan. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!