Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kéne nem foglalkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne nem foglalkoznom ezzel a tudattal?

Figyelt kérdés
Több,mint egy fél éve,sikerült kilépnem egy 2 éves kapcsolatból,bántalmazás végett. Az első hónapokban nem is gondolkoztam rajta,megkönnyebbült voltam. Viszont az azt követő hónapoktól már fokozatosan nőtt bennem a feszültség,hogy mi lesz ha egy új kapcsolatom lenne. Igazából,félek új kapcsolatot nyitni és nem a csalódástól,meg az ilyen dolgoktól,hanem még mindig a volt páromtól. Két év alatt annyi mindent megtudott rólam,hogy félek,hogy belerondítana mindenbe,mivel nagyon sokáig zaklatott engem a szakításunk után. Mit kéne tennem,hogy tovább tudjak lépni?
2018. jan. 7. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Probalj ne foglalkozni vele, mindent tiltani elole, hogy ne lasson. Tobbet nemmtehetsz. Az uj kapcsolatodban Meg ne titkold el ezt esetleges bonyodalmak elkerulese vegett. :)
2018. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, egyszer tovább kell lépni és ezt Ő is tudja, muszáj tudomásul vennie.

Amikor mi összejöttünk a Párommal, mindketten hasonló kapcsolatból jöttünk ki és mindkettőnket zaklatott az exünk az elején.. őszinték és nyitottak voltunk mindketten, megbeszéltünk mindig mindent már a legelejétől fogva, így nem volt gond, idővel lemorzsolódtak az exek mindkét részről.


Persze nekünk ennyiből könnyebb volt, hogy mindkettőnk exe pszichiátriai beteg volt (ez nem vicc sajnos), így talán megértőbbek és türelmesebbek tudtunk lenni a másikkal, de ha néhány randi után valakinél úgy érzed, hogy értelmes és minden klappol, én óvatosan felvezetném, elmondanám, hogy az én részemről már le van zárva az ügy, máskülönben nem randiznék senkivel, viszont azt nem tudod, hogy az ex mennyire zárta le magába és mivel nem volt könnyű az elválás, így tartasz tőle, hogy felbukkan. Többet nem is kell mondanod, csak biztosítsd a kiszemelted arról, hogy ha az ex fel is bukkan, neked ez már mit sem számít, hanem vele akarsz tovább ismerkedni/randizni.

A pasiknak nem az exekkel van bajuk vagy ha megemlíted őket, csak attól tartanak, hogy ha még képben van az ex, a nő esetleg visszacsábul.. de ha minden tetteddel érezteted vele, hogy erre semmi esély, nem lesz semmi gond, szóval hajrá! ;)


25N

2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!