Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek érdemes tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes tovább foglalkoznom az írással? Ti is éltétek már ezt át?

Figyelt kérdés

Soha nem vágytam a tökéletesre, csak valami különlegesre. Arra az érzésre, amikor nem számít, hogy ki milyen csodálatos és vonzó, mert én már megtaláltam a zsákomnak a foltját. Még ha cérnaszálon táncolunk is néha, akkor sincs tű, ami elválaszthatna tőle. Reggelenként, amikor a napsugarak cirógatják az arcomat, és az ujjaival játszom, miközben azon töröm a fejem, hogy lekvárt vagy kakaót tegyek a palacsintájába, amíg ő édesdeden alszik. A gondolataim zabolátlanul száguldoznak, és mintha nem léteznének más képek, mindig ugyan azt az egy tekintetet húzzák elő a tarsolyukból.


Aztán pár hónap múlva már egy idegent bámulok, amint a számítógép előtt görnyedve még a több ezer kilométerre lévő rokonaimat is közelebb érzem magamhoz, mint ezt a kimért hűvösséget. Mert mindennél jobban vágyom egy aprócska hídra, amely átszelné a köztünk lévő láthatatlan távolságot. Hiába szorítom ökölbe a kezem, ő valahogy mégis átbújik a réseken, és egyre távolabbra száguld tőlem. Ahogyan megérint engem, azt kívánom, bárcsak visszamehetnék az időben, és megállítanám ott, ahol csak mi léteztünk.


Nem érzem többé a szikrázó tüzet senkinek az oldalán, és félek is. Mert az élet egy hullámvasút, amelyből nincs kiszállás. Rózsaszín szűrővel nézek át a városon, és a holtomiglant keresem minden állomáson, de a vonataink végül folyton kisiklanak. Miért harcolok és reménykedek mégis a megtépázott páncélomban, amikor a Sors úgyis kibillenti a mérleget?


Vajon miért mindig ugyanaz a vége mindennek?


2015. szept. 8. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha elfogadsz egy tanácsot, akkor felejtsd el az írást:) és keress magadnak valami hozzád illőbb hobbyt, mert "kissé" távol vagy attól, hogy maradandót alkoss.
2015. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy részlet akar lenni valami írásodból?


Szerintem ahhoz, hogy gördülékenyen írj, ne legyen erőltetett, ne legyen fárasztó, fontos, hogy sokat olvass.


Nekem ez a pár bekezdés kicsit sziruposan tömény volt. :-)

2015. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel, de...ott van az az ötven árnyalatos szutyok írója, annak is simán lehetne mondani, hogy "figyelj ez nagyon gáz, ne csináld", szóval a fene tudja manapság mitől lesz valaki sikeres író.
2015. szept. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha írással akarsz foglalkozni, úgy gondolom, azon még nagyon sokat kell dolgoznod, sokat kell olvasnod.

Ez így nagyon csömör, nagyon cukormázas.


Igen, persze, éltem már át ilyet.

2015. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eléggé nyálas :)
2015. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy nyáltenger. Lavórt kellett raknom a monitorom elé, mert csöpögött ki belőle a slejm, miközben olvastam. De nem ez a legnagyobb baj vele, hanem az érdemleges tartalom tökéletes hiánya.
2015. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

,,Reggelenként, amikor a napsugarak cirógatják az arcomat, és az ujjaival játszom..."


Nem akarlak elkeseríteni, de keress más elfoglaltságot... ez az írás csupa közhely. Ezeket a mondatfoszlányokat már mind olvastam valahol, nem is egyszer. Ha mégis írni akarsz, akkor próbálj ki valami újat, fogd meg úgy, olyan hasonlattal a pillanatot, ahogy azt más még nem tette - vagy ha tette is, nem ismerik az emberek.

De na, inkább hagyd a fenébe.

2015. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
egy írás nem attól lesz jó, h választékos, terjengős. Nézd meg Márait. Rengeteg tőmondat, mégis minden szavának ereje van.
2015. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!