Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek melyik korban a legmagasabb a szexpiaci értékük?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm ezt a szót, de már bizonyos egyetemeken is alkalmazzák, tehát egy nagyon is fogalomról van szó. Szerintetek milyen korban a legkapósabbak a nők magyarra fordítva?

2018. jan. 1. 11:24
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Sok nő ezzel nagyon is tisztában van szerintem. Sokan vannak akik 23-25 évesen kezdenek el hisztizni, hogy legyenek végre eljegyezve, mert tudni akarják hogyan is áll a kapcsolatuk, stb.. Ilyenkor szerintem tudat alatt az szólal meg bennük, hogy hamarosan nagyot fog esni az értékük ezen a bizonyos elképzelt piacon és azután, már csak rosszabb eséllyel indulhatnak a párkeresésben. Tiszta tőzsde az egész.:)
2018. jan. 1. 11:37
 12/29 anonim ***** válasza:
16%

[link]


A nőknek ilyen 22-23 évesen a legmagasabb az értékük, akkor kellenek a legtöbb pasinak. De 30 éves korukig még magas értékük van, afölött már nagyon értéktelenek. (Amúgy ez érezhető is a való életben, ne az itteni gyik-es feministákból indulj ki, hanem a valóságból)

Míg egy férfi fiatal korában még rendkívül értéktelen a szexpiaci téren. Nehéz partnert sőt még komoly kapcsolatot is találnia. Viszont ilyen 30 éves korától egészen 40 éves koráig fel megy az értéke a csillagos égig. Akkor már ők válogathatnak a nők közül, addig egyre csak sármosodnak, férfiasodnak, érnek mint a jó bor, és igenis számít, hogy a karrierjük csúcsát is akkor érik el.

2018. jan. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

14-48 között kb.

Ismerek egy nőt, aki 20 évesen finoman szólva sem volt vonzó, 40 évesen pedig mindenki utána csorgatja a nyálát, és fordítva is.

2018. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
30 év alatt van értékük.
2018. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%

14? Az gyerek.


Ujevi bullshit kerdes.

2018. jan. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer azt mondta nekem egy pasi, hogy 18 évesen a legmagasabb az értékem. Most 30 vagyok, sokkal vonzóbb és szexibb vagyok mint valaha
2018. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
#16 Úgy tűnik önbizalomban sincs hiányod, de az a jó végül is.:)
2018. jan. 1. 12:04
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

Én most 25 évesen érzem, hogy igazán kellek a férfiaknak.

14 évesen észre sem vettek, még a középiskolás éveim alatt sem.

Akkoriban csak a komplexusos pasiknak kellettem és azoknak akik könnyen kaphatónak gondoltam engem.

2018. jan. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%

Ezt csak úgy itt hagyom: [link]


1967. december 16-án született. De ti temessétek magatokat nyugodtan 25 évesen.

2018. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Most akkor haragudhatnék a nőkre mert 24F vagyok és nem volt partnerem de rettenetes hülyeduma 10 évesen 10 évest akartam 80on 80 t fogok
2018. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!