Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baszogat az egész család egyfolytában azzal, hogy mikor lesz végre barátnőm?

Figyelt kérdés
Mamámék is mindig azzal fantáziálnak milyen lesz a dédunoka meg remélik megélik, hogy láthassák meg hasonlók.
2017. dec. 30. 17:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kepet.
2017. dec. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ideje, hogy megtanulj konfrontálódni. Az, hogy mersz ellentmondani, még nem azt jelenti, hogy nem szereted őket.
2017. dec. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az meg a te bajod, ha olyan hülye vagy, hogy meg akarsz felelni másoknak. Én nem akarok megfelelni senkinek, se az anyámnak, se az apámnak, se senkinek. Ez az én életem, nem az övüké, nem azért élem, hogy ők büszkeséget érezhessenek és ne legyenek csalódottak. Igazából tökre nem érdekel, hogy ki mit gondol rólam. Ez a legnagyobb szabadság a világon. Lelki szabadság. Rég nem kínoznak azok az érzések és indulatok, amik téged igen. Pedig 24 éves szűz vagyok.
2017. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez megy,28 vagyok. Amikor találkozok a nagyszülőkkel kb mindig az az első kérdésük, hogy barát van már? Bezzeg XY most ment férjhez, XY-nak most lett gyereke. Én nem foglalkozok ezzel, már kb meg sem hallom ezeket a megjegyzéseket.
2017. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mert 55 évesen már illene produkálnod valakit;)
2017. dec. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én bekamuztam, hogy nekrofil vagyok.

Fekete humorom van, de sosem esik le nekik, úgyhogy bevették, azóta kb fel akarnak koncolni.

2017. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Passz, ez amolyan emberi természet. Engemet még a munkatársaim is cseszegettek ezzel. Am én le tudtam állítani őket pedig csak annyit mondtam hogy nekem egyszerű srácként nincs esélyen a nőknél. Bennem nincsenek kémiák, meg rezgések meg egyéb anyámkínják amik kellenek a csajoknak... Szerencsére békén hagytak:DD
2018. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!