Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon prostival veszítsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú (25) kérdése:

Vajon prostival veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Sziasztok én is hasonló cipőben evezek mint néhány férfi társam, nem sikerült még barátnőt szereznem 26 éves létemre se. Magamról annyit hogy átlagos fiú vagyok csak nem követem a divatot... nincsenek nagy igényeim, én megelégednék rosszabb lánnyal is.... de valahogy nem akar összejönni.. .. Ti mit gondoltok erről? Ha ti a helyemben lennétek mit tennétek?

2017. dec. 30. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Biztos nem mennék el prostihoz. Inkább maradnék szűz még egy jó darabig, minthogy olyan nőhöz menjek, aki undorodik tőlem, és alig várja, hogy lelépjek.
2017. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Hány nőnél próbálkoztál az elmúlt egy évben ÉLŐBEN? (a neten ráírogatás nem számít)
2017. dec. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Őszinte leszek hozzátok, nem szoktam eljárni Bulizni leginkább ez lehet a probléma okozója, nem is nagyon ismerkedtem ugy igazán senkivel, talán 1-2 fiatalabb lánnyal akik 17-18 év körüliek voltak. De velük is csak írásban beszélgettem. Mit kellene másképp csinálnom? Azt szögezzük le hogy barátnő eddigi életem során 0...
2017. dec. 30. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Akkor nem tudom, mit vársz... emberek közé kéne menni és ismerkedni velük.
2017. dec. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Én nálad idősebb fejjel voltam először nővel (nem fizetőssel, hanem alkalmi szex) és nagyjából semmi nem változott utána. Kicsit magabiztosabbá tett és lazább lettem, de prostinál jó eséllyel ez sem lesz meg, mert ott nincs meg a kölcsönös vonzalom és a hódítás ténye miatti plusz magabiztosság. És nőkkel kommunikálni ugyanúgy nem fogsz tudni, csak mert 1-2x már járt a farkad egy nőben pár percre.
2017. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én lehet várnék még, de azért nem a végtelenségig. Szerintem senkitől nem várható el, hogy szüzen haljon meg, csak mert nem kell egy nőnek sem.
2017. dec. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha még csaj közelében sem voltál fizikálisan, mint írod, akkor mit akarsz prostitól? Benézel a szoknyája alá max, mert olyan zavarban leszel, hogy lógni fog mindened...


Tényleg nem értem, miért nehéz ismerkedni szemtől szembe.Megközelíted, leszólítod, brekegsz valamit s megeszi vagy kiköpi.

Ha bejön, alakul a dolog s ha nem, akkor lesz lehetőséged még megismerni mást is-úgy is...


Olyan valóságot ölt panaszkodásotok, mint Pierre Richárd alakítás:


[link]


Nézd meg a filmet s okulj...vagy a 40 éves szüzet:


[link]

2017. dec. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj velem hogy valahányszor ha sikerül is beszélnem egy lánnyal, mindig leblokkolok, egyszerűen képtelen vagyok beszélni...Remélem hogy idővel ez elmúlik...
2017. dec. 30. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen!

Bár 10-15ezer forint egy órás menet, de cserébe olyan csinos csajt választhatsz amire vágysz, s itt nincsen kikosarazás (ha csak nem vagy büdös, full bunkó, részeg)

Ha meg bele gondolsz akkor azt a 15ezret más agyf.szságokra is elköltöd egy hónap alatt, amik még élményt se adnak.

Én 22évesen mendtem el prostihoz. Elegem lett hogy kikosazaznak állandóan a csajok, gondoltam egyet és elmentem egy szép prostihoz. Nem bántam meg, pedig rottyá izgultam magam elötte. Am a csaj kezelésbe vett😉

Azóta még párszor voltam prostizni, de ha csak vártam volna az alkalomra meg a szerelemre, akkor még most is szűz lennék, pedig már 28leszek lassacskán.

Ha elmész, akkor légy kedves, udvarias a lánnyal. -Ezt sokra értékelik. Érdemes 'barátnő' feelinges csajt választani.

2018. jan. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Azóta még párszor voltam prostizni, de ha csak vártam volna az alkalomra meg a szerelemre, akkor még most is szűz lennék, pedig már 28leszek lassacskán."


És azóta ragadnak rád a nők, csak mert nem vagy már tapasztalatlan szex terén?

2018. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!