Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok komoly kapcsolatba belemennétek egy olyan férfival akinek egy barátnője se volt még, ilyenkor féltek attól, hogy elhagy mert nem élte ki magát?

Figyelt kérdés
Egy barátom már vagy 8 éve együtt van azzal a lánnyal akivel legelőször szeretkezett és úgy néz ki vele is fog utoljára. Hát én összetenném a két kezem, ha ilyen párkapcsolatom lenne, mert jól megbecsülik egymást. Viszont azt látom, hogy sokan ódzkodnak ettől, mert félnek, hogy elhagyom és élni szeretnék. Hát én sose voltam egy bulizós mindenkivel megismerkedős típus. Én mindig is a normális emberek társaságát kerestem és nekem a küllem mellett a belbecs is ugyanúgy számít. Többen mondogatják nekem, hogy éljem ki magam először, de nem lehet csak egy valakivel kiélni magam? Én belemennék egyéjszakásba is, de sokkal jobban vágyom egy komoly párkapcsolatra és, ha nagyon szeretem akkor nem csalnám meg másikkal.
2017. dec. 28. 11:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ilyen nőktől mentsen meg az isten, mint a nyolcas. Rájuk jellemző, 10 nőnek jó volt a pasi, alá fekszek én is még lehet.
2017. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#10 Mi az, hogy magadfajtákkal? Úgy beszélsz, mint a nácik, mintha én egy zsidó lennék és zsidó létemre árjákra hajtanék. Az emberek nem holmi értékelésre váró mosóporok, akiket bekell kategorizálni, skatulyázni.

Tudod igen bennem is van hiba nem is kevés, de ha azt hiszed hogy ebben csak is csak én vagyok a hibás akkor jó nagy gyökér vagy, mert nem gondolsz bele a másik életébe, hogy miken ment keresztűl, miken ment át. Írásodból ítélve egy primitív, bunkó, érzéketlen, egoista, antinő lehetsz és ráadásul náci is.

2017. dec. 30. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!