Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok komoly kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok komoly kapcsolatba belemennétek egy olyan férfival akinek egy barátnője se volt még, ilyenkor féltek attól, hogy elhagy mert nem élte ki magát?

Figyelt kérdés
Egy barátom már vagy 8 éve együtt van azzal a lánnyal akivel legelőször szeretkezett és úgy néz ki vele is fog utoljára. Hát én összetenném a két kezem, ha ilyen párkapcsolatom lenne, mert jól megbecsülik egymást. Viszont azt látom, hogy sokan ódzkodnak ettől, mert félnek, hogy elhagyom és élni szeretnék. Hát én sose voltam egy bulizós mindenkivel megismerkedős típus. Én mindig is a normális emberek társaságát kerestem és nekem a küllem mellett a belbecs is ugyanúgy számít. Többen mondogatják nekem, hogy éljem ki magam először, de nem lehet csak egy valakivel kiélni magam? Én belemennék egyéjszakásba is, de sokkal jobban vágyom egy komoly párkapcsolatra és, ha nagyon szeretem akkor nem csalnám meg másikkal.
2017. dec. 28. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkinek szüksége arra, hogy kiélje magát :) Ezek szerint neked sincs.
2017. dec. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok ilyenről halottam már...

De most komolyan egy 30F akinek még nem volt nője de végre összejön egy kapcsolata, mégis mi a frászért kockáztatná azt ami meg van ha egyszer boldog vele?

Persze ehhez az is kell, gondolom, hogy olyan legyen a kapcsolat ami tényleg kapcsolat és nem ezért van, hogy csak legyen valaki. Persze a tökéletes sem kell keresni mert akkor egyedöl vénül meg az ember. 30f

2017. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akinek egy barátnője sem volt még 30 felett, és összejönnék vele, ott nemigen attól tartanék, hogy elhagy mert nem élte ki magát. :D
2017. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ezt nem lehet előre megmondani. Lehet hogy rákapsz az ízére és 20 nőig meg sem állsz. Vagy lehet hogy komoly kapcsolatban maradsz vele, de 1-2× félrerépsz, mert tudni akarod hogy milyen mással. Ezt nem lehet előrelátni sajnos.
2017. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én 31 évesen találtam először barátnőt, bár előtte vagy 10 lánnyal szexelgettünk, de semmi komoly, max szexpajti kapcsolat alakult ki sajnos (én 80%-ban mindig nyitott voltam többre, de ők nem).

Úgy éreztem megfogtam az istennő lábát, és többé nem akartam elereszteni... de nem voltam elég menő neki, ezért kihasznált(pénzben), és eldobott. Most is csak 1 nővel szeretném kiélni magam.

2017. dec. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
28 mivel későnérő típus vagyok, nem sokat ismerkedek és eddig nem azoknal a lányoknak tetszettem akik tetszettek volna. Lett volna egy pár kapcsolatom, de nem szeretnék olyan lányt aki nem tetszik.
2017. dec. 28. 14:27
 7/12 anonim ***** válasza:
Egész életemben komoly kapcsolatot kerestem és mit kaptam cserébe? Be van kötve az internet kapcsolat kábel. Soha eszembe se jutna több lánnyal virgonckodni, mondjuk most már úgy vagyok vele, hogy mindegy. Persze ismerősök azt mondják egész jó pasi vagyok ezért nem értik, hát kösz. Majd talán 30 felett. :D
2017. dec. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Hat en nem jonnek ossze ilyen fiuval. Egyreszt mert ossze sem lehet veluk, nem hagyjak magukat, masreszt meg nagyon ronda lehet, ha eddig nem vesztette el a szuzesseget.
2017. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8 Téged se az eszedért szerethetnek, olyan buta lehetsz, mint egy zsákkrumpli. Nem vagyok ronda, egyszerűen csak nehezebben ismerkedek, későn értem, és eddig lehetett volna egy pár kapcsolatom, de nem találtam kölcsönösnek, mert nem jöttek be. Meg mi az, hogy nem hagyják magukat? Gondolom veled se lehetne egy normális kapcsolatot kialakítani, amilyen előítéletes és ostoba vagy.
2017. dec. 30. 09:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Probaltal mar magadfajtaval osszejonni? Jaj persze, keson ero vagy blabalabla... Nyilvan cicababakat kergetsz. Meg lehetett volna kapcsolatod, csak megse mert stb. Nem kell magyarazkodni, a sajat hibadbol vagy az, es ha nem valtoztatsz ezen, az is maradsz.
2017. dec. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!