Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megérné Pestre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megérné Pestre költöznöm?

Figyelt kérdés
Egy vidéki nagyvárosban élek. Nincs barátnőm, se barátaim. Úgy gondolom, hogy Pesten több lehetőségem lenne ismerkedni. A munkám miatt sajnos szabadidőm is alig. Másrészről viszont nem fizet rosszul, és ahhoz, hogy Pesten is a mostanihoz hasonló életszínvonalon tudjak élni a mostani fizumnál legalább 50.000 forinttal többet kéne keressek. Lassan 30 vagyok, úgy érzem elmúlik az életem, ha tovább várok, viszont nem tudom, hogy csak emiatt megérné-e Pestre mennem, ha itt megvan minden más. Vélemények?

2017. dec. 26. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem Pesten nincs barátnőm... Szóval nem hiszem hogy helyhez kötött.

Sőt vidéken még talán nagyobb esélyed is van szerintem.

2017. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is pesti vagyok, barátok és barátnő nélkül.
2017. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy Isten háta mögötti faluban laknál, azt mondanám, segítene a költözés, de azt írod, egy vidéki nagyvárosban élsz. Ha ott nem találsz barátokat és partnert, Pesten se fogsz.
2017. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem megérné.
2017. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pesten laktam mindig, nincs barátnőm, barátaim se nagyon már, mert a karrier a fontos nekik. Pesten "hercegnő"-vé válnak a nők, még nehezebb becserkészni őket, elszállnak.
2017. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Attól függ. Most melyik városban laksz?
2017. dec. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kecskemét
2017. dec. 26. 21:31
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kecskemétet jobb helynek tartom Pestnél. A pesti lányokkal semmit nem lehet kezdeni, sehol.
2017. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vidéki egyetemen tanulok,a csoporttársaim közt vannak pesti csajok is,de sokuk eléggé beképzelt. Én nem jönnék össze velük.

Egyébként idáig volt barátnőd? Ha igen,mennyi?

Miért tartja sok pasi Pestet egy csajozó Kánaánnak? Azért mert több nő van ott? De férfiból is több van.

2017. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1 évig laktam Pesten,nem tudtam kialakítani kapcsolatokat,és a munka se jött be,inkább visszaköltöztem.
2017. dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!