Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem találok pasit akkor érdemes lenne Olaszországba vagy Spanyolországba költöznöm?

Figyelt kérdés

Nem volt még pasim, pedig már 30 éves vagyok..voltam egy hétig most nyáron Milánóban és alig tudtam levakarni magamról kb.a pasikat..lehet a hosszú szőke haj még plusz előny volt náluk..

Jót tett az önbizalmamnak és azóta bennem van, hogy lehet akkor oda kéne költöznöm..


2016. febr. 22. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hát akkor költözz.


Miért nem volt még barátod?

2016. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Miért nem volt eddig senkid?
2016. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy nem..
2016. febr. 22. 21:48
 4/18 anonim ***** válasza:
Az olasz férfiak konkrétan megdugnak mindent aminek lyuka van.
2016. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4#

Hát igen, ha az olasz kecskék mesélni tudnának... :D

2016. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A kérdés nem az volt, hogy nem volt még barátod..ezt elsőre is láttuk. Miért nem volt?
2016. febr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"El lehet menni Magyarországról! Itt lehet bennünket hagyni, kérem szépen! Tessék! Lehet menni!"
2016. febr. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ajjj! Nem azt kérdeztem, hogy VOLT -E VALAKID? Hanem azt, hogy MIÉRT NEM VOLT MÉG SENKID?


(értelmezd légyszi a kérdést...köszi)

2016. febr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nagyon szimpatikus tud lenni a külföldi, főleg mediterrán térségben élő férfiak rajongása, tényleg lényegesen könnyebb ott pasit találni, de az érzelmeik sokszor csak fellángolás jellegűek. Ők úgy általában a NŐKET szeretik, mindegyiket, egytől egyig, és ezt ilyen formán ki is mutatják. Ha összejössz eggyel, sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy meg fog csalni, vagy hamar szakítani fog veled. Családcentrikusak, ez tény, de érdekes, hogy a vallásuk ellenére, sokszor belefér náluk a családi élet mellett 1-2 szerető a későbbiekben, melyekről általában a feleség is tud, és jut is marad is módon szemet huny az ügy felett. Náluk ez a normális.
2016. febr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, nem jött össze..nem így képzeltem az életemet anno..azt hittem ez jön majd magától az életben

.tetszik egy férfi én is neki..ilyen nem alakult..a pasikereséssel meg elakadtam valahogy..az internetes ismerkedéseket nem próbáltam még, de az kevésbé természetes..

2016. febr. 22. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!