Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha nem találok pasit akkor érdemes lenne Olaszországba vagy Spanyolországba költöznöm?

Figyelt kérdés

Nem volt még pasim, pedig már 30 éves vagyok..voltam egy hétig most nyáron Milánóban és alig tudtam levakarni magamról kb.a pasikat..lehet a hosszú szőke haj még plusz előny volt náluk..

Jót tett az önbizalmamnak és azóta bennem van, hogy lehet akkor oda kéne költöznöm..


2016. febr. 22. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az olaszok elég cigány népség, nyomulnak azok mindenkire, de a feleségük szent marad mindig is. Meg a "mamma". Spanyolok szintén, ráadásul ők még csak ne is gizdák.
2016. febr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 RRR ***** válasza:
szerintem bármiért megéri innen lelépni
2016. febr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem igen, ha tudod a nyelvet, mindig jót tesz, ha az ember idegen otszágba megy, ha úgy érzi már bedőltek a barátai és nagyon nagyot csalódott, ha tudsz nyelvet és ügyes vagy, tudsz új életet kezdeni bárhol, ha nem tudod, a nyelvet jól még, akkor előbb tanuld meg, ha nem vagy nyelvészeti szempontból antitálentum, persze csak akkor, és mindig olyan legyen a külsőd, mint, amilyet az adott ország megkyván magának, ha kicsit gömbülydedebb, akkor olyan, ha sovánkább, akkor olyan, ha átlagos, normális és szép, akkor olyan, a civiláizált társadalom sajnos belemenős, ezen az oldalon csakkor maradj, ha érzed, hogy meleg, engedékeny aközeg, ha elutasító és közümbös, vagy ízléstelenül humorizál, ne erőltesd, az olaszok jó fejek, a spanyolok nem problémáznak semmin
2016. febr. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nem,mert egy ismerősöm haver csajának is az első krapekja egy mehikán volt.Fél évig együtt voltak hol így,hol úgy a táv miatt,de a szentem nemigen akaródzott magyarul megtanulni.A lány meg "nem engedte" retyót pucolni nettó 80ért,mert olyan kevés.Nem tudott magyar pasast összeszedni 20 éves korára és jött egy mexikói,aki (szerintem tuti,hogy) szépen lehúzta anyagilag.Szóval lehet,hogy könnyebben találnál mediterrán térségben pasast,de az 80%ban annyit is ér,mert kint meg van a "jó" hírünk.Az első nem biztos,hogy az igazi,szóval először magyar pasason "kísérletezz".Nekem mind a három az volt,most el vagyok szinglin,majd lesz még,akibe beleszeretek.Csak szerintem az már külhoni lesz,de semmit nem zárok ki.


Off:Barcelonában pl. igen megnéztek a pasik,pedig barna hajam van és engem is megnéztek-de nem azért,mert ora buktam előttük-.Mondjuk ahhoz elég hókadt vagyok és olyan zöldes szemem van.

2016. febr. 23. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
*Off:Barcelonában engem is megnéztek a pasik,pedig barna hajam van és még orra sem buktam előttük.Mondjuk ehhez tök fehér vagyok és zöldes a szemem.
2016. febr. 23. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem erdemes:)En pl a magyar noknek nem jottem be....meg az atlagosaknak se nagyon.Munka miatt Lengyelorszagba kerultem,es immaron 2 eve egy csodaszep lengyel lany a felesegem.Aki szerencsesnek erzi magat hogy ilyen joszivu ferje van:)Es tenyleg szep sokan megrigyelnek itt!

Munkahelyen ismerkedtunk meg,ott az az erzesem a szep nok is sokkal nyitottabbak kedvesebbek mint otthon

2016. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A lengyel lányokról én is sok jót hallottam. :)
2016. febr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha már a nyelvük iszonyatos,valahol kompenzáljanak :D

Bocs,ha valakinek bejönne,de én az élőbeszédtől megőrülök,amióta Krakkóban voltam.

2016. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!