Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Probléma az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Probléma az, ha egy fiú helyes és sok barátnője volt és népszerű a csajok körében? Többi lent.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem nagyon megy a csajozás, párkeresés... Szerencsésnek mondhatom magam, mert ahhoz képest, hogy soha nem jártam olyan helyekre, ahol igazán lehet ismerkedni, ennek ellenére rengeteg nőt megismertem. Mostanában olyanok futok bele, hogy a következő dolgokkal ráznak le a csajok: Túl sok nőt ismersz, túl sok lánynak tetszel, túl sok barátnőd volt stb. Ennek ellenére én nem érzem azt, hogy sok barátnőm volt a 31 évem alatt, talán 20-25 lánnyal, ha jártam, illetve nem hinném, hogy a nőknek kimondottan tetszenék. Mi lehet gond szerintetek? Min kellene változtatni? Egyáltalán kellene-e bármin is?
2017. dec. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Akinek ez ok a kerülésre, hogy valaki túl sok nővel volt, az egy fapina.
2017. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg felnőtt,érett nőknél kezdeményezni,ne tiniknél.
2017. dec. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint az ilyet nem nagyon szabad elmondani...

Én inkább befogom a szám és tudnak a 3komolyabbról. A kisebbeket, 1-2heteseket nem mondom el. Minek? Hogy aztán agyaljon, kombináljon? Biztos nem.

Az emberek nagyrésze ítélkezik. Ha nem éred be olyanokkal akik nem tökéletesek és keresgélsz, máris rosszfiú leszel. (Figyeld meg mennyien fognak lepontozni) :D

Nem kell mindenkinek mindent tudni rólad...

Én pl nem is mondom el miket várok el egy nőtől... Mert az elején mind olyannak akarja majd mutatni magát=nem önmaga lesz, megkímélem magunkat, nincs időhúzás.

Apró kis trükkök ezek, amiket meg kell tanulni. :-))))

2017. dec. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Nincs ezzel így önmagában semmi baj. Az mondjuk számomra intő jel, ha valaki sok nővel volt, de egyikkel sem sikerült komolyabb kapcsolatot kialakítani 30 éves korára, egy nyamvadt fél vagy egy éves kapcsolata sem volt. Az azért gyanús. Vagy "olcsó" az illető, hogy boldog-boldogtalannal elkezd járni, vagy kibírhatatlan. :D


Azzal sincs baj, ha valaki sok lánynak tetszik. A gond csak az, hogy ezek általában nem tudják, hol a keret és rendszerint a rajongócsajaikkal flörtölgetnek, "bariznak" és lelkiznek. Igen, a kapcsolatotokat is velük beszélik meg, a tyúk meg nyilván elkezdi kavarni általában a szart, mert érdeke. Ezek a "sztárpasik" szinte kivétel nélkül ilyenek, és big respect, ha te nem vagy ilyen. Meg a másik kedvencem, mikor a jellegtelen kislányokból indulnak ki, akik körülveszik őket és viszik be a náluk szerzett "tapasztalataikat" a kapcsolatotokba. És jön az emberméretű macival, mert a "Lina" azt mondta neki, hogy az milyen romcsi, meg a "Katkának" bejön, ha a pasija az szájába dugja az ujját szex közben. És jaj, a "Szandra" szed fogamzásgátlót és szeret magassarkúban tipegni, te miért nem vagy ilyen lány. Én ezt gyűlölöm az ilyen "nőfelhős" pasikban. Gyakorlatilag minden receptet hozzád a többi idióta tyúktól szereznek...

2017. dec. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány csávóval voltál, de szerintem pont a sok nővel levő, sokat tapasztalt férfiak azok, akik sokkal inkább elfogadják a sokszínűséget, és nem azzá akarnak formálni, akivel 12 éves korától járt 25-ig.
2017. dec. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!