Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan sikerül mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan sikerül mindig olyan férfit választanotok, aki amellett, hogy intelligens még kielégítő anyagi körülmények között is él?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiatalnak, akivel találkozok vagy semmije sincsen vagy testi adottságai miatt nem vonzó avagy mindkettő. Sok nőnek mégis normális párkapcsolata van, ami nem jelent semmi extrát, csak annyit, hogy el néha ki tudnak mozdulni anélkül, hogy 3 órát buszozgatnának. Szóval az átlagos, normális életszínvonalra gondolok.
2017. dec. 10. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy dolog, h mit látsz mint külsős és másik dolog, h milyen a kapcsolatuk valójában.
2017. dec. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
19 évesen jöttünk össze és együtt teremtettük meg a jólétünket. Mi is buszozgattunk az elején. Aztán saját erőböl lett 2-2 diplománk, jogsink, autónk, gyerekünk..és remélhetőleg lassan saját kertes házunk. Szeretni kell a másikat és haladni a közös cél felé, és akkor semmi sem számít.
2017. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocsika, de en is, baratnoim is maguktol is ku tudnak mozdulnu 3 oras buszozas nelkul.

Nem kell a noket magukat nem ellatni tudo, pasitol fuggo embereknek feltuntetni.

Mi ebben a furcsa?

Mar ha a 25 feletti, normalis munkat vegzokre is gondolsz, nem csak a diakokra.

2017. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Figyi, a szüleim szegényen kezdték az életüket, de még ők sem akartak szegények maradni, és keményen dolgoztak azért, hogy kitörjenek ebből, anyám sem várta el, hogy eltartsák, és apám sem. Mi öcsémmel ezt eltanultuk tőlük, és hasonló mentalitású társat keresünk magunk mellé. Teljesen normális, hogy az ember nem a rosszabb, hanem a jobb életszínvonal felé törekszik, akár egyedül, akár valakivel közösen. Te nem így vagy vele? Nem próbálsz jobbat elérni? Jó a szegénység? Apámnak nem volt jó, pedig úgy nőtt fel, nagy családban, mégsem akarta azokat a körülményeket a gyerekeinek, mert például arra sem volt pénzük, hogy rendesen egyenek, és hogy a fogai egészségesek maradjanak.

És tudod, mit, ha nem találok hozzám való férfit, aki hozzám hasonlóan arra törekszik, hogy egyedül is meg tudjon élni, akkor inkább vagyok egyedül.

2017. dec. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem úgy sikerült, hogy inkább az intelligens részre koncentráltam- akinek van egy kis sütnivalója fent is, annak idővel lesz is mit tejbe aprítani.
2017. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló hasonlót vonz. Mivel én megteremtem ezeket magamnak, ezért vonzom az olyan embereket, akik szintén meg tudják ezt teremteni maguknak. Elég szomorú, hogy csak ilyen semmirevaló férfiak vannak a környezetedben.

De egyébként mi is ketten építettünk fel mindent, biciklink sem volt mikor összejöttünk 5 éve, fél órát sétáltunk minden nap, hogy találkozzunk. Azóta mindketten saját autóval járunk, és nyáron kezdtük el a közös házat építeni. Elképesztő mire képes az ember, ha van mellette egy megfelelő társ.

2017. dec. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
10:26 : Ezt nehéz előre megmondani szerintem. 26 éves kor körül pedig már sok minden ki is derült, mégsem kereshetek fiatalabbat.
2017. dec. 10. 10:48
 8/11 anonim ***** válasza:
26 éves vagy, te eddig mit tettél le az asztalra? Hol tartasz az életedben?
2017. dec. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tinikkel kezdtem, hanem felnőtt férfiakkal, akiknek van egzisztenciájuk, diplomájuk.


Én is tanult nő vagyok, és magm mellé is értelmes társat képzelek el.

Attól, mert valaki kigyúrt, nem feltétlen okos, és az izmokra piszkosul nem nedvesedek.

Fontos, hogy tudjak beszélgetni a kedvesemmel, amihez elengedhetetlen az ész - nem feltétlen a diploma, de legyen tájékozott, nyitott és ne birkaszemléletű vagy dogmatikus.

2017. dec. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdés, mi a kielégítő anyagi körülmény. Kívülről átlag párnak tűnünk, járunk ide-oda, külön lakásban lakunk. Belül meg: én vagyok a nő, én tulajdonom a lakás, párom nálam jóval kevesebbet keres (én 250-et + cafeteria, ő 2 hónappal ezelőttig 100-120 között keresett, most 140-160 között). Mikor megismerkedtünk, anyjával lakott (igaz, többszinten házban, és félig tulaj volt). Nekem ez megfelel, másnak már "fujj, hogy akar ez a csóró párkapcsolatot???" kategória. Ja, és egyikünknek sincs kocsija, és simán buszozgatunk. Nekem nem esik le az aranygyűrű emiatt az ujjamról. (mondjuk nem vidéken lakunk, és itt tök könnyen be lehet érni mindenhova tömegközlekedéssel... 1,5óránál többet csak akkor utazunk busszal, ha külföldre megyünk)
2017. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!