Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 as férfiak, nők, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 as férfiak, nők, akiknek se párjuk és kevés barátjuk van. Ti ne vagytok néha, vagy többet depressziósak emiatt? Engem nagyon megvisel a dolog, hogy férfiként 2 éve nincs párom és nem jön össze új párkapcsolat azóta.

Figyelt kérdés
Pedig nem vagyok utolsó, igénytelen, ronda, buta, tanulatlan alak.
2017. dec. 7. 21:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem lesz jó kedves utolsó. Ha egyszer netán lesz párod, nem fog rendesen működni lent az a bizonyos...Te is közelítesz a 30 hoz, csípkedd magad.
2017. dec. 7. 22:59
 12/18 anonim ***** válasza:
#11 nahát, egy normális hozzáállású férfi...:) Ilyen is van még? :D
2017. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#11

én 28-ig recsiztem. Már elsőre is működött, nem is vette észre a csaj hogy nekem első :) a legutóbbi csajhoz közeledve pedig mindig állt, le is cseszett hogy mindig szexelni akarok, pedig csak reflex volt a tökéletes alakjára :D

1 patron belelövése után sem kellett leállni, folytattuk még majd 1 óráig. Soha nem volt gond egy lánnyal se.

2017. dec. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Harmincas nő vagyok, társas magányban élek. Igen, nagyon hiányzik egy megfelelő társ.
2017. dec. 8. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Évek óta nincsen barátnőm.Eléggé meg visel,de nem lehet tenni semmit ha béna vok az ismerkedésben.Már élni is utálok.28f
2017. dec. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
A KÖRNYEZETEMBEN ÉLŐ TÖBBSÉG 30 AS NŐT NEM ZAVARJA A MAGÁNY. Van sok barátnőjük, párjuk sok-sok éve nincs, de nem is akarnak. Nem is engednek magukhoz közel egy férfit sem. Pedig vagy 100 ilyen nőről tudok, akit ismerek, vagy ismerősök által.
2017. dec. 8. 15:28
 17/18 anonim ***** válasza:
nehéz, de nem lehetetlen, én majdnem egy évig voltam egyedül most legutóbb. gyászoltam az exemet. depis voltam nyáron nagyon+ egészségügyi bajok is jelentkeztek. ki lehet lábalni mindenből, eldöntöttem, hogy lesz normális munkám és fizetésem és pasim is még idén és nem f-os lesz ez az év ,hanem igenis kva jó lesz. melót találtam, pasit is, bár még kezdeti szakaszban van mindkettő, de akkor is bejött! aki ilyen szituban van, előbb saját magát kell helyre raknia, eldönteni merre akar tovább menni. még segíthet ha van vkinek hobbija, vagy háziállata, nekem a kutyám sokat segített. barátokra egyre kevésbé tudok támaszkodni, mindenki a saját kis életével van elfoglalva. próbálok új emberekkel ismerkedni, fejlesztem a tudásomat, angolozok, gyűjtöm az erőt és a tapasztalatokat a saját vállalkozásom elindításához.
2017. dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
30-as nő vagyok. Nincs párom, kevés barátom van, de nem vagyok depressziós emiatt, mert tudom az okát. Van egy gyerekem, dolgozom, kevés a segítségem, nemigen tudom a kapcsolatot ápolni a barátaimmal, vagy elmenni szórakozni, ismerkedni. Nem görcsölök ezen, most ez az időszak van. A társkeresőket még nem próbáltam, egyelőre nem is vágyom rá. Volt olyan időszak, amikor bántott engem is, hogy nincs párom, de mostanra valahogy már túlléptem rajta. Ezzel nem azt mondom, hogy ha úgy alakulna, nem mennék bele párkapcsolatba, de nem keresem mindenáron a lehetőséget.
2017. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!