Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól érzem, hogy a nők általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy a nők általában olyan férfit találnak maguknak, amilyet szeretnének, de egy férfi olyan nőt talál általában magának, ami jut?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya, átlagos vagyok, de nem vagyok elhízva stb. Állítólag tök jól el lehet velem beszélgetni, tök jól érzik magukat a lányok társaságomban, mégis normális velem egy szintű nem duci nő nem jön össze már 3 éve...

Viszont csomó olyan duci nőt ismerek, aki szerintem rosszabb külsejű mint én és mind férfias magas sportos igazi férfira vágyott és látom facebbokon, meg hallom is hogy pár hónapon belül olyan férfival sikerült összejönniük, amilyenre vágytak.


2017. dec. 3. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
megrendelésre írod ezeket a kérdéseket, vagy te egyedi eset vagy? :D
2017. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
nem érted?a nőknek könnyű 2017 ben jönnek ki a nőknek készült filmek mint a bad moms a nőkről szól minden
2017. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hát, ha megalkuszik a férfi akkor olyat szerez aki jut. De ha van benne kurázsi, akkor megszerzi azt a nőt akit kinézett.
2017. dec. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Aki megalkuszik, az olyannal van, amilyen jut.

Ne tudd meg, nőből is mennyi ilyen van. Ahogy a férfiak között is vannak, akik igen is megszerzik azt a nőt, akit szeretnének.


22/N

2017. dec. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Kb jól.


Bár a nők gyakran olyat szeretnének, aki már foglalt (és nincs több), vagy nem is létezik (filmek, könyvek), de jóval gyakoribb, hogy olyat találnak amilyet szeretnének (ha kifutnak az időből akkor jön a megalkuvás, vagy Cirmi, Lara, Lili, Lilu, Foltos, Rex).

A férfiak túlnyomó része tényleg olyan nőt talál magának, ami jut... tehát próbálkozik sok nőnél, és ha egy nő őt választja akkor az jutott neki.

2017. dec. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Jól érzed, egészen a gyerekmeséktől kezdve minden arról szól, hogy nekik csak várniuk kell és majd betoppan értük a számukra tökéletes herceg.
2017. dec. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

"tehát próbálkozik sok nőnél, és ha egy nő őt választja akkor az jutott neki"

Na ez a baj. Így ne csodálkozz.

2017. dec. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na és mi van akkor, ha én olyan férfit képzelek el magamnak, aki számára én nem csak úgy "jutottam", hanem ő is pont engem képzelt el? (nem csak úgy összeállt velem, mert én szóba álltam vele, hanem őszintén rám vágyik, magyarul) Akkor mi van ilyenkor?


Amúgy szerintem a legtöbb férfi nem csak a nagy számok törvénye alapján csajozik, hanem céltudatosan adott nővel kezd, mert neki ő szimpatikus és ő kell. Az más kérdés, hogy ez kölcsönös-e, de ez a probléma mindkét nemnél fennáll (mármint hogy a kiszemelt viszonozza-e az érdeklődést). Szerintem csak a legkétségbeesettebb emberek (nemtől függetlenül) mennek bele úgy egy kapcsolatnak csúfolt valamibe, hogy alapvetően nem is tetszik nekik a másik, de nem tud mit csinálni, mert neki ez "jutott".

2017. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!