Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, volt hogy a csaj is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, volt hogy a csaj is tett bele az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Úgy értem tett azért, hogy az ismerkedés menjen tovább, netán ő érdeklődött, vagy kezdeményezett témát. Én pl kipróbáltam, hogy legjobb képpel, vagy 5-6 órán át online voltam társkeresőn. NULLA ember nézett meg, vagy írt. És azt tapasztalom, ha én nem beszélek vagy viszem a témát, ő sosem fogja és az ismerkedés meghalt.


(Csak srácok tapasztalata érdekel, egymás fikázását és degradálását NE itt ha lehet. Normális beszélgetést akarok kezdeményezni)


2017. nov. 29. 12:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de élőben. Soha nem társkeresőztem, ha egy lánynak tetszel, akkor azt a tudtodra fogja adni.
2017. nov. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
10 ez nem sértés, teljesen jogos. Amúgy pont ezért is kérdeztem. De úgy általánosságban is érdekel, nem csak társkeresős oldalakról.
2017. nov. 29. 13:12
 13/26 anonim ***** válasza:
74%
Persze, hogy volt különben sosem lett volna közöttünk semmi :,DDD Látszik, hogy annyira túlmisztifikáljátok itt a nőket, az ismerkedés kölcsönös dolog, ha ő nem "tesz bele semmit" akkor nyilván sosem lesz köztünk semmi mivel ha visszautasít vagy semleges én nem megyek tovább. Egyrészt nem járatom le magam másrészt kinek van kedve egy jégkockának udvarolni?
2017. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
17%

Tegyél fel jobb képet, az sem baj ha nem te vagy rajta.

Meglátod majd, hogy megjön a beszélőjük. Csak kapkodod a fejed, azt sem tudod melyiknek mit válaszolj hirtelen.

18/L

2017. nov. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%
Volt, bár nem társkeresőn. Az húspiac.
2017. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%

Persze. Ha a dolog nem kétoldalú, akkor nem kérek belőle.

Bár ehhez a netes társkereső biztosan nem a jó platform. Én élőben ismerkedtem meg a párommal, és végig aktívak voltunk mindketten az ismerkedés során.

2017. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

Hogyne lett volna. Máskülönben nem lett volna kapcsolatom. Akit nem érdeklek azzal minek vergődjek....

31/f

2017. nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%
Igen, de nem társkeresőn. Élőben találkoztunk, vagy facebookon, kezdtünk.
2017. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%
Ha érdekel az adott férfi akkor természetesen teszek értr. Kezdeményezek, érdeklődöm iránta.
2017. nov. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Volt, de ő előre leszögezte, hogy az első randi után az én feladatom keresni, vagy ha nem tetszik, ignorálni, mondván, "azt szokták általában korrekt válasz helyett". Sok esetben elvárta a nők felé az illemet ő is, de az első pár beszélgetés után ő írt rám, pontosabban ott folytattuk, ahol előző nap abbahagytuk, meg miután írtam az első randink után, akkor is visszaírt, utána ő keresett, randin már feldobta, hogy ha tetszik nekem, hova mehetnénk legközelebb, végig kérdezgetett, láttam a szemén az értelmet és azt, hogy figyelemmel hallgat, dicsért, bíztatott, mikor valami számomra kínos dolgot akartam mondani neki, és tartottam tőle, hogy mit fog szólni, utána a harmadik kört ő akarta mindenáron fizetni, mert elmondása kellemetlenül érezte magát, hogy mindig csak én fizetek...


A baj az volt, hogy ő nagyon komolyan akarta ezt venni. Nem volt nyomulós meg rámakaszkodós, de hangsúlyozta, hogy ő években és életben gondolkodik, és nem akarja alkalmi dolgokkal húzni az idejét, mert nem erre vágyik. Én meg nem akarok most elköteleződni, még próbálkozni akarok, meg szórakozni. Ezen sértődött meg végül, és küldött el a fenébe a második randinkon. Kicsit szarul érzem magam miatta azóta is, de ha egyszer ez van...

2017. nov. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!