Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor kinek kell vagy illik írni a másiknak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy gyerekes kérdés, de annyira tanácstalan vagyok. Pár hónapja beszélgetek egy fiúval Facebook-on, találkoztunk is már, de nem randi céljából, csak közös az ismeretségi körünk. Egész szépen ment az ismerkedés, úgy éreztem, tetszem neki, pár hete azonban teljesen megváltozott, már nem olyan bőbeszédű, és ha én nem írok neki, ő sem feltétlen keresne engem. Az utóbbi napokban pedig kb. csak smiley-kat írt arra, amit én írok. Tisztában vagyok vele, hogy ez így nem nevezhető már kommunikációnak, ezért a legutóbbi ilyen "válaszára" én csak egy reakciót küldtem, írni már nem írtam semmit. És itt elnémult a beszélgetés, részéről is. Azóta viszont több olyan kiírása, megosztása is volt, ami arra utal, hogy a nők nagyjából leszarják a férfiakat és csak játszanak velük, volt egy olyan is, ami konkrétan erről a vissza nem írás-dologról szólt. Szerintetek azt várja, hogy én írjak neki? És ha igen, vajon igaza van? Tényleg rajtam a sor? De akkor miért nem akart már normálisan "beszélgetni"? A hangulatjel-áradat szerintem nem volt egy biztató dolog részéről....24/L
2017. nov. 26. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő maga sem tudja hogy mit akar. Ez a viselkedés pedig egyáltalán nem férfias. Kicsit depressziósnak is tűnik. Ha pedig csak smájlit küld, az általában azt jelenti hogy unja a fejed. Szerintem ne erőltesd. Elképzelhető hogy nem csak veled beszélget és az ezeket az idézeteket más lányok miatt teszi ki akik szarnak a fejére. Ő pedig a te fejedre szarik
2017. nov. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ő tetszik neked, de ő soha nem gondolt rád "úgy".
2017. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdekled.Az idézetek meg lehet,hogy más csajról szólnak,nem rólad.Az a legokosabb,ha hagyod kicsit.Ha hiányzol neki,úgyis fog keresni,menni utánad,ha nem,akkor szarik rád.
2017. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az idézetek nem Rád vonatkozik,mert te szoktál vele beszélgetni,neki írni,hanem másokra...

Akit meg akar kapni,aki tetszik neki,de nem tudja megkapni olyan Nőre vonatkozik.


Sajnállak,lépj tovább!

Aki akar valamit valakitől írni akar az megteszi,és nem játszadozik!

2017. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha akarsz tőle valamit, írj neki. Mit veszíthetsz?
2017. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt az idézetes dolgot csak beképzeled, millió más emberrel beszélhet melletted. Nem érdekled, tisztán látszik. 24 éves vagy, könyörgöm, ilyeneket kombinálni...
2017. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!