Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő 32 hetes terhesen....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő 32 hetes terhesen. Szerintetek milyen kiegészítő "illik" ilyenkor?

Figyelt kérdés
Egyébként is idénre terveztük az esküvőt a párommal, de közbejött a baba, ezért még a születése előtt szeretnénk összeházasodni. Elég nagy hasam lesz már addigra, ezért a lagziról lemondtunk, és lesz egy polgári szertartás 20 fővel és utána egy éttermi ebéd. Semmi felhajtást nem akarunk, de nyilván azért szeretnék szépen felöltözni. Egy türkiz színű egyszerűbb alkalmi ruhában leszek, lesz csokrom, és úgy gondoltam, hogy egy szolid virágkoszorú fejdíszt szeretnék a hajamba. Anya nekemesett, hogy jóhogy nem mirtuszkoszorú lesz, mint a szüzeknek, és hogy nevetséges lennék benne. Máskor egyet szoktunk érteni és általában adok a tanácsaira, de most elbizonytalanodtam. Tudom-tudom én esküvőm, de azért kiváncsi lennék ti mit gondoltok erről? Köszi! :)
2017. febr. 28. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Amikor olvastam a kérdésed, és írtad a virágkoszorút, valahogy nekem is egyből a szüzesség ugrott be, utána láttam, hogy édesanyád ezt kifogásolja.


Nem rég egyik barátnőm 12 hetes terhesen ment férjhez, hasa még csak pici volt, a ruhában nem látszott. Neki is volt koszorúja, és nem volt probléma, de nagy hassal, hát... Ha nem vagytok konzervatívak, akkor nem lesz probléma és te se csinálj belőle azt.

2017. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem megy szuzen ferjhez, a nagy hasad nelkul is tudna mindenki, hogy dugtatok mar, olyan kiegeszitot viselj ami tetszik.
2017. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a kérdés, hogy te szeretnél-e koszorút és, hogy jól áll-e, illetve a párodnak, tetszene-e.


Ha ezekre igen a válasz, viselj, hisz a te esküvőd.


Én személy szerint, nem szeretem és kevés nőnek áll tényleg szépen... inkább kislányokon aranyos, szerintem.


Te dönts ebben, ne másra hallgass.


Egyébként meg, sok boldogságot és jó egészséget kívánok!

2017. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában eléggé divat a virágos fejdísz az esküvőkön. Nincs ezen semmi meglepő. A szüzesség meg a házasság már egy jó ideje nem áll kapcsolatban erre felé. Gondolom ezzel anyukád és a násznép is tisztában van. Az meg hogy terhes vagy egyenesen nyilvánvalóvá teszi, hogy szoktatok szexelni. Nagy ügy. Ciki az lenne, ha nem a férjedtől lennél terhes az esküvőtökön...


Én csak a türkiz ruhát nem értem, hogy miért nem fehér.


[link]

[link]

[link]

[link]

2017. febr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Igen anya kicsit konzervatív ebben a kérdésben, de felbróbálok párat és meggondolom még, a ruhához illene. Amúgy azért türkiz, mert az a kedvenc színem, és mindig ilyen színű ruhát szerettem volna az esküvőmön, csak ha nem vagyok terhes, akkor valami nagyestélyi változatra gondoltam. Így maradt az egyszerűbb megoldás.
2017. febr. 28. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyon vallásos közegbe kerülsz, mondd nekik, hogy szeplőtlen fogadtatás volt, ráadásul hazarendeltek népszámlálásra. :D
2017. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:D:D:D:D
2017. febr. 28. 14:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a türkiz alkalmi ruhához nem illik a virágkoszorú. Vagy legyél hippi menyasszony, farmerben, papucsban és virágokkal a kibontott hajadban, vagy viselj tündér stílusú (menyasszonyi) ruhát - ahhoz is illik a virágos fejdísz. De egy sima alkalmi ruhával tényleg kicsit stílusütközésben lenne.

Persze, nem másoknak kell tetszened, csak magadnak és a férjednek!

2017. márc. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A fogadtatás és a fogantatás között van némi különbség. :D
2017. márc. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!