Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az minek számít hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek számít hogy ha egy férfi már az első randin így viselkedik?

Figyelt kérdés
Már az első randin a házunk elé jött, és beültem a kocsijába. Elvitt egy kietlen helyre, ahol azt mondta igaz viccesen, hogy itt nem menekülhetek előle, és hogy mivel nem mentem bele a szexbe, azért neki joga van legalább simogatni engem. Simogatta a mellem, és a fenekem, hiába nemet mondtam. Azt mondta, hogy ha a lakására mentem volna, biztos nem tudta volna visszafogni magát. Azt mondta nekem hogy megdöngetne.
2017. nov. 22. 16:09
1 2 3
 11/28 acelsziv ***** válasza:
97%
Ez egy krezèn. Te meg ostoba vagy.
2017. nov. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
69%

férfi vagyok, de ilyet sose tettem első randin. Főleg nem tennék ilyet a nő engedélye nélkül O.o

fura első randi lehetett....

2017. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Diavolino44 ***** válasza:
71%

En is a tobbseggel vagyok, elso randin soha ne menj olyan helyre, ahol ennyire privat, hogy barmi baj van ne tudj lelepni, en is ezert szoktam az elso randit teazoba, kavezoba tolteni. Ahol van maganszfera, pl boxos beulo, de azert tudjunk mindketten menekulni.


Amibe hibas vagy maximalisan, az NEM rogzitese! A noknel ket fele nem van, az egyik, kuncogos nem, “ne csinald”, de kovetkezmrny nelkul lehet tovabb csinalni, mert ez leginkabb a illendosegbol, ne nez ku.vanak “nem”, de kozben a lany elvezi. Rengetegszer elofordult velem is.

A masik “nem”, a nem erzem magam biztonsagban, hatarozottan hagyjal, tul messzire mentel “ nem” . Ebben az esetben bocsanatot kerek, s ennyi, folytatjuk a beszelgetest. Nah szerintem ahogy te elutasitottad azt hitte csak jatek.

2017. nov. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
97%

Mondd, ezt a sztori még hányféleképpen adod elő?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


"Meg úgy szólított már a neten is hogy barátnőm. Végül is csak találkoztam vele, mert ezt hittem ezeket a dolgokat csak viccből írja. Aztán amikor találkoztunk egy elhagyatott helyre vitt, és azt mondta, hogy innen nem menekülhetek. Aztán azt mondtam hogy nem szeretném, hogy ha fogdosna, de ennek ellenére szinte mindenütt megfogdosott."

2017. nov. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy Ennyi ésszel kérdező..

1.Idegen kocsijába nem száll be senki, és főleg nem megy vele sehova.Elhagyatott helyre végképp nem.

2.Lakcímet sem ad meg az ember idegennek.

3.Ismeretlenül semmihez sincs joga veled kapcsolatban.

Nem tudom mennyi idős vagy, de az írás alapján max.13.

Remélem tanultál az esetből...bár a sztorid emlékeztet itt egy kérdezőre, akinek szintén ez a hobbija, hogy vadidegenekkel jár kietlen helyekre, utána meg csodálkozik, ha szexel zaklatják...

2017. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%

Simogatta a mellem, és a fenekem, hiába nemet mondtam.


A sztori eddig volt szép. Ha te nemet mondasz és ő mosolyogva elfogadja, akkor azt mondom, találkozz vele, mert rámenős, de jó arcnak tűnik. De milyen jogon tapogat bzmeg, ha nemet mondtál? Annyi ilyen szánalmas fäsz van, hogy már nekem fáj. Múltkor beültünk egy csöndes kis pubba az egyikkel, ott is ment a noszogatás, hogy ugyan, ha már vezetni nem tud, mert ivott, ugorjak már át hozzá, van behűtve bor meg minden. Mondtam, hogy most nem, de cuki tőle (nem akartam leugatni), erre elkezd simogatni. Mondom, basszus, ne itt, meg amúgy is először látlak. Nem bzmeg, utána még nekiállta csókolgatni a nyakam és elmesélni, hogyan dugna meg és mimet hol nyalná milyen sorrendben. Srácok, most komolyan... Tényleg van nő, akit ezzel a nem után is meggyőztök, vagy csak nekem undorító és szánalmas ez az értetlenség?

2017. nov. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
Te olyan 14-16 éves kis fruska lehetsz.
2017. nov. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
54%
Legközelebb menj a saját kocsiddal.
2017. nov. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
8%
Tényleg, hány éves vagy?
2017. nov. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen srácot. arról hírhedt, hogy 14-18 éves korú csajoknak menőzik a kocsijával majd kietlen helyre viszi őket és minden áron szexet akar, lehet egy emberről beszélünk?
2017. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!