Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ha valaki első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha valaki első látásra nagyon bejön nektek annak automatikusan adtok esélyt vagy már az elején vannak elvárások?

Figyelt kérdés
Pl. diplomás legyen, egzisztencia...stb.

2017. nov. 22. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
alapvető elvárások vannak akkor is, (nem diploma, nem lakás, nem autó) legyen munkahelye, vagy aktívan keressen állást, legyen ápolt és igényes, ennyi
2017. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

A kérdésed baromság.

Alapelvárás, hogy a kiszemelt nagyon bejöjjön a másiknak. Ellenkező esetben mi értelme lenne egyáltalán?

A többi elvárás pedig szintén megmarad, mert miér tűnne el?


teccikérteni

2017. nov. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Maga a vonzalom egy tudatalatti dolog, így ha sármos és lehengerlően macsó a személyisége, akkor nem fogja érdekelni, hogy diplomás, meg mennyi pénze van.

Ha viszont nem annyira megnyerő a személyisége, (de nem is visszataszító vagy neutrális), akkor a vonzalomhoz jönnek hozzá az ilyen egyéb dolgok is.

2017. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer volt, hogy egy férfival nagyon megvolt a kémia, de alapvető elvárásaimnak ellentmondó életet élt. Gondoltam egy esélyt adok, de egy hónap után rájöttem, hogy nem véletlenül várok el dolgokat.
2017. nov. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen elvárásom (azon kívül, hogy bejöjjön ugye) az, hogy szorgalmas legyen és hajlandó a haladásra. Fiatal vagyok, nekem sincs autóm meg horibilisen magas fizetésem így semmi jogon nem várhatok el többet egy pasitól sem, viszont ha nem is akar többre jutni mint ahol éppen van akkor felejtős.
2017. nov. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tervező ember vagyok. Lehet, hogy egy külsőre vonzó, "jópofa" emberrel tudnék mondjuk szexelni, vagy néha ellenni, de azért nekem több kell egy párkapcsolatban. Kell a másik támogatása, az, hogy valamiféle biztonságot adjon a személye az életemben, hogy ne a nyávogására menjen el a kapcsolatra szánt összes szabadidőm és energiám, és hogy meg tudjam osztani vele a gondolataimat, érzéseimet, élményemet, mindezt ne úgy, hogy csak bólogat, hanem úgy, hogy tesz is hozzá valamit... És kell az, hogy felelősségteljes férj és apa legyen. Lehet ezt púderozni, de ha annyira csak arra mennék, hogy a másik bejön és minden szép, akkor készíttetnék egy szexrobotot, amibe vannak beépített bókok meg pár automatikus válasz (és kávéfőző). :D


De amíg emberek vagyunk és ő is ugyanolyan humanoid, mint én, elvárom, hogy ne csak a genetikai készletét villogtassa felém, hanem azt is, amit ő maga tett bele az életébe. Én is teszek a jövőmért és tettem/tenni fogok le épp eleget az asztalra, puszta önérzetességből. A párom igenis hasonlítson ebben rám, különben úgy, mint egyetlen és mint férj/élettárs, nincs helye itt. Már elnézést.

2017. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A külső nem nyom annyit a latba, mint az, hogy milyen a férfi emberileg. Ha látszik az illetőn, hogy nem tud mit kezdeni magával, meg az életével, akkor bárhogy is nézzen ki, maximum csak fizikailag tudok majd vonzódni hozzá, ami nem elég egy párkapcsolathoz.

Amúgy nem kell feltétlenül, hogy diplomás legyen az illető, de legyenek tervei és ambíciói.

2017. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Termeszetesen. A kulso csak egy apro dolog.
2017. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogyne. Miután beszélgettünk jó pár órát, majd azután születik meg a döntés, hogy akarok-e tőle valamit. Hiába néz ki jól, ha elviselhetetlen személyisége van.
2017. nov. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!