Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az baj, ha egy 40 éves nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha egy 40 éves nőt idősödőnek nevezünk? Ez sértés vagy most hogy van ez, nem értem.

Figyelt kérdés
2017. nov. 13. 22:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem, én férfi vagyok.
2017. nov. 13. 23:22
 12/19 anonim ***** válasza:

A huszonévesek is öregednek:DDD

Öregség szívás. Ez van. Próbáljátok meg fiatalon tartani magatokat, vagy akinek gyereke van az tovább adja neki a fiatalságát. Az ő fiatalsága a gyerekben él tovább:)

Inkább az a baj h rövid az idő, meg az a kérdés szépségipar, egészségügy hogy tudja késlelteni. Ez egy hatalmas biznisz, mert előbb utóbb mindenki érdekelt.


Úgyhogy jól gondoljátok meg mivel töltitek fiatal aktív éveiteket, mert az idő kva rövid. Lehet picsogással is, meg azzal, h építitek a saját életeteket.Lehet azzal is h bizalmatlanok vagytok másikkal szemben évekig bezárkóztok, vagy azzal is h idegen országban önkéntes munkát vállaltok és más embereken segítetek.


Múltkor azon gondolkodtam, h mikor a fickók a harmincas nőknek azt bókolják h milyen okos értelmes nem úgy mint a huszonéves, akkor csak azért teszik, mert nem olyan fiatal mint a huszonévesek, és azt nem mondhatja neki, h fiatalosan nézel ki, mert akkor a korára célozgat, és nyilik a bicska.

Huszonéves nőknek meg mondogatják h milyen szép vagy...h okos e azt lehet kevésbé...nem tudom.

2017. nov. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te is épp annyit öregszel egy év alatt, mint a nők. xD
2017. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A WHO szeint az idősödés kora 60 és 75 között van.

Egy 40 éves nő és férfi középkorú.


Amúgy meg relatív. Egy 60 évesnek fiatal, egy 20 évesnek öreg.

2017. nov. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Költőnő? ***** válasza:
100%
Sztem max középkorú. Idősödőnek semmiképp nem mondanám se férfiben se nőben.
2017. nov. 14. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem sértés, csak miért a kora alapján ítéled meg? Ez olyan mint a dundi, duci, sovány stb. ezek is bicskanyitogatóak, miért kell bárkit bármi ilyesminek nevezni? A normál testalkatú nőt meg így szólítanád: várjon egy percre, normál testalkatú hölgyem! Egy kismellű nőnek sem öröm ha laposnak nevezed, egy nagy mellűnek sem az , hogy ha bögyöskének.

Nem a kor a sértő, az adott. Az a sértő amikor valaki nem az emberi értékeidet nézi, hanem a korod, testsúlyod, mellméretedet. Nyilván huszon évesekkel szóba sem állok, de egy velem egy korú vagy nálam idősebb pasi ne hívjon már idősödőnek engem.... :-)

2017. nov. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem gondolom...egy negyven éves nő már talán nincs a top-on, de max középkorú, nem idősödő. Az valahol 50-60 körül jön.
2017. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%
Ha sértésnek szánja, lényegtelen mit mond, ki, kinek.
2017. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Idősödő?Ne viccelj 39 vagyok 5 hónapja szültem egy cseppet sem vagyok idősödő😂De vannak korombekiek aki olyanok mint anyukám...amúgy meg nem mindegy, hogy idősödő vagy öregedő.És a kor csak egy szám☺
2017. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!