Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van lány aki elfogadja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van lány aki elfogadja ha párjára rátör a sírás olykor?

Figyelt kérdés

#mentálisanbetegvagyok
2017. nov. 9. 15:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Valóságtól
2017. nov. 9. 16:41
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak úgy elkezdesz sírni azt nem tudnám elfogadni. Ha van tényleges oka (nem az hogy lelki beteg vagy hanem halál vagy komoly veszteség) akkor nem zavarna hisz természetes reakció és amennyire csak tudok a párom mellett állok. Viszont azért nem állok le pátyolgatni senkit mert nincs jobb dolga. Aki random helyzetekben elkezd sírni az menjen orvoshoz és ez nemtől független véleményem.
2017. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
6%
Dehogy van. Esetleg akkor ha az illető nagyon gazdag, amúgy a nőket nagyon taszítják az érzelgős férfiak. A pszichopatákat szeretik.
2017. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

Egy férfi is sírhat, de van igazság abban, hogy "egy férfi nem sír". Persze a lányok mondanak mindent, de biztosan nem tolerálnák, ha a párjuk gyakran bömbölne valami miatt mint egy kisgyerek.

Ha problémád van azt magadnak kell tudni megoldani és nem egy lány vállán sírdogálni aki pont az ellenkezőjét várná el tőled azaz, hogy te legyél a lelkileg erősebb személy a kapcsolatban.

2017. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
21%
Nincs, férfiatlannak tartják, bármi is az oka. Aki mást mond, az hazudik.
2017. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Biztos van, de szerintem 5 éves kor felett nem igazán normális az indokolatlan hiszti.
2017. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mi az oka, ilyen piszlicsáré dolgok mint pl egy letört köröm miatt nem tudnám elfogadni. Volt már dolgom olyannal, aki amúgy nagyon határozott jellem volt, jól feltalálta magát az életben, és megvolt az érzékeny oldala, amikor bizony elsirta magát. Egyáltalán nem zavart.
2017. nov. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Mcgalagony17 ***** válasza:

Volt párom lelki betegsén okán minden egyes randin minimum egyszer sírt... Egy darabig toleráltam, igyekeztem lelket önteni belé, aztán beleuntam a dologba, hogy másból se áll a kapcsolatunk, csak az ő pátyolgatásából. Nem az érzelemkifejezés a baj- bár én nő létemre egyáltalán nem vagyok zokogós típus, tehát nekem fura, ha valaki nemtől függetlenül ezt teszi- hanem ha valaki nem is akar magán segíteni.


23/N

2017. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Engem ki gúnyolt aztán szakított :DDDD
2017. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"Kenyérdarabka"? Max kenyéren a penész 😂😂
2017. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!