Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szerény, visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerény, visszahúzódó emberke mennyire lehet vonzó a nőknek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd mindjárt jönnek a nők és megmondják az igazat.
2017. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezek a legjobb tulajdonságai, akkor van számára egy rossz hírem.
2017. nov. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szerénység számomra nagyonis vonzó, viszont a visszahúzódottság (? Remélem létezik ilyen szó) kevésbé, de ez nyilván a mértékétől is függ. Mondjuk ha két véglet közül kellene választanom, akkor inkább egy csendes, visszahúzódó férfi, mint egy nagyszájú, társaság közepe.
2017. nov. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szerénység vonzó. Visszahúzódó ne legyen, mert nekem sem kicsi a szám, és nagyon utálom már, hogy mindig én vagyok a szószóló meg a nadrágot hordó fél a kapcsolatban. Ha valami csöndes kislány lennék, lehet, imponálna, így nem tartom férfiasnak magam mellett. Általában az ilyen alakok sem engem nőiesnek, néha talál csak be egy-egy eltévelyedett, aki dominát keres...
2017. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jason Voorhees is visszahúzódó,nem szól egy szót sem..de attól még nagyon is erős/férfias.Nem tudom mit kattog az utolsó
2017. nov. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A visszahúzódó nem attól visszahúzódó, hogy nem szól egy szót sem, hanem hogy be van szarva, ha meg kell szólalnia, meg kuksol a társaságban. Nekem sem attól nagy a szám, hogy ordítozok meg sokat járatom, hanem attól, hogy meg tudok és meg is merek szólalni, ha kell, és tudok úgy megnyilvánulni, hogy annak legyen eredménye, elsősorban rám figyeljenek.


Aki visszahúzódó, az mindent tud, csak tekintélyt parancsolni nem magának. A csöndesebb emberekkel nincs ilyen gond.

2017. nov. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha emberkének hívod magad, szerintem agglegényként fogsz megöregedni..
2017. nov. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2017. nov. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!