Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan kocka férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan kocka férfiak akik csak otthon játszanak és ezért anyukájuk tarja el őket és emiatt nem is dolgoznak azok mellett miért van csínos barátnő?

Figyelt kérdés
Konkrétan az öcsémről van szó meg egy haverjáról. Öcsém 28 éves, haverja 29, mind a kettő otthon ül, nem dolgozik és a számítógépes játékokkal játszanak és mindkettő mellett egy gyönyörű szép csinos barátnő van. Nyilván savanyú a szőlő mert nekem semmilyen nem jut és én napi 10 12 órát is dolgozok és így sincs senki. Miért ilyen igazságtalan az élet?
2017. okt. 31. 18:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Öcsédnek van ideje rá, te 10-12 órát dolgozol.

Amúgy én sem értem. Esetleg gazdagok a szüleitek? :D

Abban az esetben érthető lenne, ha pénzt is keresne az illető a játékával, pl. esport versenyeken venne részt, mint pl. Vizicsacsi az LCS-n.


22/N

2017. okt. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A kockák általában minden pénzüket ill idejüket a PC-jükre áldozzák meg a játékaikra.


Nem kívánok senki magánéletébe beleugatni akár kocka akár nem, csinálja ha neki a játékozás jó.


De az h egy vérbeli kockának aki 0-24 otthon ül és max a kisboltba megy el kajáért legyen b nője.

Gyakorlatilag kizárt. A legtöbb nő igényli a törődést és a mászkálást.

Több WOW-os gyereket is ismerek nője egyiknek sincs és nem is akarnak.

2017. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
# 12 De, ha a nőjük is akkora kocka, mint ezek a srácok, akkor megtalálta a zsák a foltját. Így mind2 igénye ki van elégítve, a kockulással. :P
2017. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Utóbbi példák gyakoribbak.


https://www.youtube.com/watch?v=jgGu5-Z6D2E

https://www.youtube.com/watch?v=DJVBsUX-zCM


Itt el is van magyarázva. Miért.

https://www.youtube.com/watch?v=MlVt-j-6_vY



De am magánügy. Már ha a kérdés am nem kamu.

Mer ez reálisan nézve erre az esély max 5%.

A nök 95%-a ha meghallja h egy 29 éves felönt férfi videojátákozik, kiröhögi v azt hiszi h elmebeteg / aniszociális.


Tessék [link]

Ö elvileg 31.

2017. okt. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Én ilyen vagyok mint amit írtál, közöm nem volt nőhöz. Még egy randim se volt. Már az is élményszámba megy, ha hozzámszólnak.
2017. nov. 1. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
és mi a helyzet azokkal, akik 10-12 óra munka után 6 órát játszanak?
2017. nov. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért tegyük hozzá, a legtöbb nő számára egyáltalán nem vonzó az, aki még saját magát eltartani sem képes. Főleg, ha hosszabb távban gondolkodnak.

De - ne haragudj, ez az igazság - az ugyanúgy nem vonzó, ha valaki 12 órát dolgozik, persze, természetesen becsülendő, de a legtöbben nem olyan kapcsolatot akarnak, ahol este 9-kor ér haza a férfi, aki valószínűleg menten megy is aludni, de ha nem, akkor sem tudnak már semmi érdemlegeset csinálni.

Emellett persze érdemes szem előtt tartani, hogy a szerelem nem egy racionális dolog.

2017. nov. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!