Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Elvarjátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Elvarjátok, hogy a nő akarjon fizetni a randin?

Figyelt kérdés
És, ha igen, akkor hányadik randin?
2017. okt. 30. 13:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az elején bizonyosan nem. Néhány randi után esetleg...
2017. okt. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#2

Tehát kimondhatjuk, hogy neked semmi nem jó.

2017. okt. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

#12:

de jó :D

azt szeretem ha én fizetem, de jól esik ha felajánlja, viszont elfogadja ha én fizetem (nem szeretem ha erősködik, hogy ki akarja fizetni)


sajnos az egyik exem pénzéhes lett, mert sok dolgot fizettem, nem kellene még 1 olyan csaj aki úgy költi a pénzemet mintha az övé lenne és alapnak veszi, hogy én fizetek neki mindent

2017. okt. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Minden választ köszönök és mindenkinek zöld kezet nyomtam :)


Más kérdésnél ahol mondjuk nem pont erre irányul többen írták, hogy elvárják.


Ez olyan nehéz kérdés nekem mindig.

Ajánljam-e fel és ha igen akkor csak kérdezzem meg és törődjek bele, hogy ő fizet az olyan, mintha nem is szándékoznék fizetni vagy erősödjek az is ciki.

Egy ilyen "majd legközelebb te fizetsz" válasz a legjobb megoldás tényleg :D

2017. okt. 30. 15:47
 15/17 anonim ***** válasza:
52%
Ezek a jatszmak... annyira viccesek valahol. “Elvarom hogy akarjon fizetni, de utana is elutasitom...” es tarsai, azert megmosolyogni valo. ;)
2017. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem várom el, ellenben a felezés jobb megoldás.
2017. okt. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel nem filléreskedunk.Van mikor ő fizet van mikor én.De már pár hónapja odacuccolt egy barátnője hozzá "ideiglenesen".Csóró munkakerülő.Na az már zavar hogy amit én veszek a boltban abból is simán zabál de én még nem láttam hogy tett volna le valamit az asztalra.Ráadásul ronda,nagyképű vén ribi.Lenéz mindenkit csak nem tudom mire fel.
2017. okt. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!