Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nagy szerencse ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy szerencse ha sokkal szebb nálam a barátnőm?

Figyelt kérdés
2 hónapja együtt vagyok egy lánnyal, aki állítólag sokkal szebb nálam. Mindenki azt mondogatja, kollégák barátok, hogy nem tudom hogy csináltad, de nagyon vigyázz rá és piszkos nagy szerencséd van...Miért ettől függ egy kapcsolat? Vagy miért olyan nagy szám ez?
2017. okt. 23. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mert valószínűleg pénzes vagy, ami nagy szerencse :D
2017. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Lehet én vagyok rosszul bekötve, de ez nem evidens, hogy a lányok szebbek mint a férfiak? :D Egy férfinál a karakteres arc/test és a kiállás a fontos míg nőknék főleg a szépségüket veszik alapul. A kettő pedig nem igazán rakható ugyanabba a kategóriába.
2017. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1. közhivatalban vagyok ügyintéző nettó 170 ért..
2017. okt. 23. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsés vagy, mert sokat gyönyörködhetsz benne :)
2017. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3 - valahol ez is szerencse, én ugyanennyiért a belemet kidolgoztam gyárban váltóműszakban.
2017. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet a kisugàrzàsàra értik .Meg hogy nem az a tipikus könnyűvérű akin mindenki végig megy .Ràadàsul még szép is .:DIgy tényleg azt mondom én is hogy piszkosul màzlista vagy.
2017. okt. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mázli, de a kollégáid jó bunkók, hogy ilyeneket mondanak.
2017. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én ezt nőként kapom meg, hogy vajon mit tud a párom, amiért vele vagyok? Ezen csak röhögni szoktam :D
2017. okt. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kamu.
2017. okt. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért nagy szerencse, mert mikor majd elhagy, nem magadat fogod okolni!
2017. okt. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!