Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyen az ember, ha 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyen az ember, ha 32 évesen (jó sok kapcsolatom volt már) keveslem magamat és a fizetésemet a nőkhöz?

Figyelt kérdés
Tanár vagyok egy középiskolában. Albérletben élek, van saját, egész jó 7 éve autóm. Albérletben is minden, új mosógép, új tv, új laptop, stb. Tehát összespórolom amit kell. Saját lakás egyedül (egyedül nem veszek fel hitelt, komoly kapcsolatban természetesen igen) nem lesz, szülői támogatás nincs, miként egyedül van édesanyám évek óta. Azt mondják a nettó átlag itthon 190 körül van. Ehhez képest az ország 65%-a ettől kevesebbet kap a statisztikák szerint. De itt K-Magyarországon kevés átlag feletti fizetést látok. Én 174-et kapok kézhez. Szerintem ez egy bő átlag. Tanulok, tovább képezem magam. Nem nézek ki rosszul sem, koromhoz képest jól tartom magamat, 1-2 évet le is tagadhatok talán (sokan azt mondják). Inkább az idősebb, 35 feletti tapasztalt nők találnak meg, vonzódnak hozzám. Nekem viszont a 30 alattiak jönnek be leginkább. Ott pedig úgy veszem észre, hogy a hiper szupert várják. A 220-50 körüli bért Kelet-Mo-n is. Mérnök v orvos legyél, netán gyógyszerész, rendőrtiszt. Saját lakásod legyen egyedül is. Megalkuvás nincs, 27-30 évesen is várják a tutit. Utána meg azt látom, hogy 35 felett minden 4. nő egyedül van és ebből a legtöbb kapar, hogy legyen valakije, mert se gyerek, se pár. De 30 körül vagy alatt, nem néznek a jövőbe mi lesz, jó egyedül, ha nincs supermen a láthatáron. 25 körül vagy alatt ne is mondom, hogy mi van, tisztelet a kivételnek. Ritka, hogy 30 feletti férfival összejönnek, vagy ha igen, akkor még éretlenek egy jó kapcsolathoz. Volt tapasztalatom gyerekes, habár okos, jól kinéző, jól kereső 21 éves (Bsc után rögtön vezető lett)nővel pár éve. Szóval nehéz tészta. Az idősebbek még nem kellenek nekem, nekik kellenék. A 25-30 közöttiek langyos víz, várják a tökélyt. A 25 alattiak zöme éretlen és nekik már azért idős vagyok. Mondom úgy, hogy vagy 10 olyan ismerősöm van, ahol 20-22 éves a lány és 35 feletti párjuk van. Nem milliomos a pasas pedig.
2017. okt. 21. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%

Kevés a lehetőséged,nettó 174ezer egy gyakornok programozói bér ami nem heti 40 órás viszonyban.

Tehát ez semmire se elég,keres másik állást,dolgozz abban amit tanitasz.

2017. okt. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Tehát a 20 év körüli még nem felnőtt, hozzád képest kislányokra hajtasz, csak nem akadnak a horogra. Szerintem nőjj fel és készíts egy listát saját magadról is, mert úgy látom nem világos saját magad előtt sem, mit is szeretnél. Pedig ez 32 évesen nem olyan nagy elvárás. Biztos, hogy a fizetéseddel van a gond?
2017. okt. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A fiatal lanyokat meg kell fizetni, ok mar nem a szerelmet keresik hanem, hanem az elonyoket es a statuszt.
2017. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem tudom hogy van ez. Ahová járok, hobbicsoportba, nagyon sok 35+ éves férfi is jár (kb 30), jól keresnek, van minden, de párjuk évek óta nincs. Pedig nem az a bottal sem típusú férfi egyik sem.
2017. okt. 21. 12:54
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Hiddel ők dugnak nőket két ezerrel,nem akarnak komolyat dugnak,utazgatnak élik az életet.
2017. okt. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán hiszem, akkor mondanák. Ez csak urban legend, hogy aki 250 körül megkap legalább, az durja sorban a nőket.
2017. okt. 21. 13:00
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

250 nettóban az lóf..sz,egy kezdő fejlesztő kolléga 300-350-ről indít,szal a 250-t kenheted a hajadra,egy átlag 25 éves mérnök huzza a szemét ennyi pénzre.

Ezzel te nem fogsz nőket felszedni,mivel wellneszezni nem fogod ennyiből vinni,plusz nem tudsz belőle minőségi ruhákat venni.

2017. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Itt 250 felett ritkán kapnak a 30 körüli mérnökök.
2017. okt. 21. 13:12
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nem,nekem volt egy vezető kollégám ő villamosmérnök BSc/MSc BME,és mérnök közgazdász diploma,most vezető 31 éves,5-ös BMW,két lakás,homáros kajálás hetente.


250-ért már nem állnak szóba senkivel a mérnökök igaz most villamosmérnök meg mérnökinfósokra gondolok.

2017. okt. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Na, már megint itt tartunk? :D


Te valóban tanár vagy? Ezt erősen megkérdőjelezem, mert egy tanárt ettől intelligensebbnek és okosabbnak gondolok, semmint, hogy itt rinyáljon ilyenen.


"Azt mondják a nettó átlag itthon 190 körül van. "

Hol élsz te, ember?

Milyen tanár is vagy? Biztos nem matek, akkor tudhatnád, hogy mi az átlagszámítás. A legalacsonyabbtól a legnagyobbat is beleveszik.

Szóval, akkor ennek mennyi is a valós értéke?


Itt nem fizetéssel van baj, hanem veled, ember, de nagyon!

"Nekem viszont a 30 alattiak jönnek be leginkább."

Nőj fel agyilag, bilibe lóg a kezed.

Te 32 évesen mit akarsz? Komoly kapcsolatot, vagy szórakozni? Ha szórakozni, akkor pedig 40 évesen ne rinyálj majd, hogy miért nincs komoly kapcsolatod, családod.

Tudod azért, mert a lehetőségeket elszalasztod!

2017. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!