Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet ezt "felülírni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt "felülírni" a tudatalattiban?

Figyelt kérdés
Harmadik ikszen túl még nem volt párkapcsolatom, mindig a nem megfelelő nőbe szeretek bele. Szerintem tudat alatt amiatt van, mert erősen működik bennem egy "gyengék segítése, pátyolgatás, védelem" ösztön, emiatt vonzódom a lelkileg sérült nőkhöz, ennek viszont az a vége, hogy én sérülök majd legalább annyira lelkileg. A második-harmadik-sokadik depresszív, személyiségzavaros, antiszociális stb. ismeretség után nincs kedvem már ismerkedni sem lassan. Kezdetben "olyan aranyos, kedves, szeretetre méltó" nőnek látom őket. Hogyan lehet ezt a fajta ösztönt kitörölni? Vagy ismerkedjek a harsány, nem otthon ülős csajokkal, hátha ők nem ilyenek? Pont az otthon ülősek az eseteim.

2017. okt. 15. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két dolgot jegyezz meg:

- Mindenki csak addig normális, amíg meg nem ismered. Mindenkinek vannak furcsa dolgai, csak van, aki képes őket a négy fal között tartani, ahová előbb-utóbb te is bekerülsz.

- Minél betegebb egy ember, annál nagyobb a vonzereje. A pszichopatának azért, hogy manipulálni tudjon, a depressziósnak, borderline-nak meg azért, mert jobban értékelik a szeretetet, mint bárki más, és minden kapcsolatuk elején 150%-ot nyújtanak, mert egyszerűen tiszta lappal akarnak indulni.


22/N

2017. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mellé lövök, de érdekes lehet.

Kellett e gyermekkorodban, vagy fiatal felnőttkorban a családodat, anyádat, apádat, testvéredet pátyolgatnod, róla gondoskodnod? Milyen volt a szüleiddel való viszonyod?

2017. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont ugyanígy vagyok én is, ragadnak rám a lelki sérült pasik, és fogalmam sincs, hogy mi ennek az oka. Rám teszik a negatív dolgaikat, és mindig én jövök ki rosszul a dologból. Mindig elhatározom, hogy ennek mostantól vége, de mindig kiderül, hogy megint problémás esetet vonzottam be. Én már ott tartok, hogy inkább nem ismerkedem. Biztosan én vagyok a hibás, csak nem tudom hol rontom el. Bocs az offért, kíváncsi vagyok a válaszokra én is...
2017. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!