Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyesek sok gyakoris kérdésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek sok gyakoris kérdésnél megkérdőjelezik a leírás valóságtartalmát, és kamunak bélyegzik meg. Mik azok a jelek, amik arra utalnak, hogy kamuról vagy trollkérdésről van szó?

Figyelt kérdés

Mik azok a jellemzők, amik láttán egyből elkezdtek gyanakodni, hogy itt valami nem stimmel, esetleg kitaláció vagy trollkodás az egész?


Az elméleti jellegű kérdéseket most tegyük félre: azoknak is helyük van itt - bár nincs mögöttük valós történet, de azt is szívesen vesszük, ha valaki feldob egy témát, amit arra szán, hogy amolyan "kerekasztal" jelleggel megvitassunk.



2017. okt. 15. 10:20
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
91%
Egy erősen provokatív kérdés valószínűleg csak kitaláció.
2017. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%
Pl. ha arról szól a kérdés, hogy egy ronda, alacsony, csóró srácnak nője van.
2017. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Amikor a kérdező kérdése és a későbbi hozzászólásai valahogy nincsenek szinkronban egymással, az elég erős jel.
2017. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor egy nőket pocskondiázó kérdés alá ez van írva: N 23
2017. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Pl. amikor a kérdező a kérdés és a hozzászólások alapján olyan mérhetetlen ostobaságról tanúskodik, hogy olyan nincs is. Egyébként általában meg szoktuk indokolni, hogy miből látszik hogy kamu a kérdés.
2017. okt. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kamu, de tuti nem válaszolok rá és nem veszem komolyan azt a kérdést, aminek a kérdezője egyszerűen tényleg nincs kapcsolatban a realitással.:D Tehát mikor jön ez a férfitöbbletes osztozzunk a nőjeinken maszlag, meg mikor x-nem biztosan azért nincs nője, mert alacsony, akkor én görgetek tovább, mondván, hogy paranoiás elmebetegekre nincs időm.


Amúgy első jól írta, az kamu általában, ahol csak provokálnak. Vagy nem kamu, de nem igazi kérdés, csak valaki ide üríti a keserűségét, ergo fölösleges megválaszolni, úgysem megoldást keres, hanem a maga igazát. A másik, ami nekem inkább kamu, az az, mikor valaki fájdalmasan cselekvésképtelen. Ne haragudj, de mikor valaki olyan dolgokat kérdez, amit abba a tetves Google-be be lehetne írni, és kiadna hozzá 2638394 oldalt meg anyagot, akkor hadd ne legyen bűntudatom, amiért le szerencsétlen suttyó parasztozom. Élen a "hogy fejleszzem magam" meg "hogy csajozzak" témával. 60-szor megkérdezték, egyrészt, másrészt meg hogy akar bármit tenni, ha arra sem képes, hogy önállóan utánamenjen?...

2017. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Érdekes, hogy nem írtátok a leginkább gyanúra adó okot: amikor a kérdés kiírása után a kérdező eltűnik, mint a kámfor. Záporoznak a válaszok, már több tucat érkezett, de a kérdező sehol. Én ilyenkor kamuszagot érzek, kitalációra gyanakszom, vagy abszolút nem olyan súlyos a probléma, amilyennek láttatni akarja. De az is lehet, hogy arra a plusz 3 pontra fáj a foga :DDD
2017. okt. 15. 11:25
 8/9 anonim ***** válasza:
Az eltűnés nem mindig azért van, mert kamu a kérdés. Volt olyan kérdésem, amit munkába indulás előtt reggel írtam ki, aztán elmentem dolgozni (reggel 7 óra körül szoktam indulni), de napközben nem jövök fel az oldalra, mert dolgozom, csak miután hazaértem munkából, akkor néztem rá ismét (este 6 és 7 között érek haza, de ha van este elfoglaltságom, van, hogy még később jutok fel a netre).
2017. okt. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel én sem vagyok itt minden nap, ez fel sem merült.
2017. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!