Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne így barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne így barátnőm?

Figyelt kérdés

Átlagos srácként hogy lehetséges Budapesten barátnőt szerezni aki tényleg elfogad olyannak amilyen vagyok ?


Átmentem egy elég hosszas és költséges önfejlesztési folytamon az utóbbi években de minta semmi se ért volna. Jó igaz azt tudni kell rólam, hogy nagyon csúnya voltam és igénytelen és alacsony is vagyok. Elkezdtem gyúrni és igényes ruhákat vásárolni magamnak már amennyire ezt megengedhettem és úgy ahogy kikupálódtam. Mondták is a kollégáim is és a közeli környezetem is hogyan sokat változtam pozitív irányban.

Nyilván a személyiségemet is fejlesztettem elmentem pua tanfolyamra is, de az mondjuk elég csalódás volt.


Szóval mondjuk hogy voltam egy 10/3 most pedig egy vállalható 10/5 vagyok kb. Tényleg sok munkám van benne, nagyon sok. Viszont ez a nőket egyáltalán nem érdekli. Pontosan ugyan úgy a magas izmos bunkókra gerjednek ahogy eddig. Velem pedig ugyan úgy bunkók esetleg a "legyünk barátok" duma van most már néha, mert régen mondjuk ez se volt. Mit kéne még tennem hogy lehessen végre barátnőm ???


29F



2017. okt. 11. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Wááááá elééééééég most mááááár! :D
2017. okt. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem is......
2017. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ilyen rinyagéptől én is menekülnék.
2017. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is!!! megérdemelnék már én is egy barátnőt végre de sehogy sem akar összejönni. Mit kellene még tennem ?
2017. okt. 11. 12:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nagy fára akarsz mászni és nem olyat keresel,akik hozzádvalóak lennének.Ezt ugy értem,hogy csinos nem átlagos nõk után futsz?
2017. okt. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 12:10:

Olyanokat próbálok meg akik nekem is tetszenek.

2017. okt. 11. 12:14
 7/12 anonim ***** válasza:
Na de inkább egy párkapcsolatban olyat keresünk általában,ahol mind2 tetszik egymásnak.
2017. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

ma 12:29

Na jó de én nem tetszek senkinek, pont ez a bajom és nem tudom mit kéne még csinálnom. Nyilván vannak határaim és már így is azokat feszegetem.

2017. okt. 11. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:
92%

"megérdemelnék már én is egy barátnőt végre"

nem érdemelsz semmit, senki nem tartozik neked

2017. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te csak bebeszéled magadnak,hogy nem tetszel senkinek.Addig amig ezzel a gondolattal gazdagitod önmagad,addig nem is fogsz tetszeni senkinek.

Szedd össze magad és légy magabiztosabb.Mindenki megtalálja a párját,ha akarja.

2017. okt. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!