Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon csúnyának mondott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyának mondott, betegség (szteroid) miatt nagyon felpuffadt, elhízott férfi találhat ilyen lányt társkeresőn, jó kezdőlevéllel?

Figyelt kérdés

Ilyen lányok az eseteim, ezek a lányok jönnek be. Sajnos úgy nem nagyon akarnak ilyen lányok visszaírni társkeresőn.


https://www.youtube.com/watch?v=TrBXwt7z6eE


2017. okt. 1. 20:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy szteroidot eléggé súlyos beegségre kapsz?


Én nem azért nem jönnék veled össze, mert mondjuk elhízott vagy, hanem mert pl. meghalhatsz kb. akérmikor.


Nem mindegy, hogy mi miatt szedsz szteroidokat, tudod?

2017. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

# 11 Én is szteroidot(medrolt) szedek, olyan betegségre, aminek nagyon kis százalékban vannak halálos kimenetelei.



Kérdezőnek meg annyit, szerintem elsősorban, ne külső alapján, hanem belsőértékek szerint keres párt, a legfontosabb, hogy ne görcsölj rá! Ha van bátorságod, próbálj személyesen ismerkedni, pl. érdeklődési körödben. Társkereső oldalakat, húspiachoz tudnám hasonlítani, akik üzemeltetik azoknak nem az a céljuk, hogy te párt találj, hanem az, hogy minél több pénzt lerángassanak a felhasználókról. Felhasználok meg egymást, csak külső alapján tudják megítélni, mert pársorból nem derül ki, hogy milyen az adott ember személyisége. Így az jön, mint a hentesnél is, azt a húst választod ami szép, és sajnos a társkereső oldalakon is a külső értékek mérvadóak.

2017. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!