Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért esik nehezemre kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik nehezemre kapcsolatot kialakítanom?

Figyelt kérdés

Nem megy a barátkozás, ismerkedés. Nehezen tudok lányokkal ismerkedni. Pedig már nagyon szeretnék egy komoly kapcsolatot kialakítani egy értelmes, okos lánnyal. Nem nézek ki rosszul de még sincs sok önbizalmam. De akkor is.

Már nem tudom mit változtassak magamon. Új haj, új ruhák, és már az edző terem se ismeretlen számomra, de akkor se változik a helyzetem :/

Sajnos ember vagyok és kell a emberi kapcsolatok, de hogy nincs ezért én se érzem magam jól.

Tippek?



2017. szept. 29. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Járj minél többet társaságba, beszélgess sokat és majd hozzászoksz.
2017. szept. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az a barátkozós típus, összesen 2 barátom van de azok főiskolán vannak most :/
2017. szept. 29. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Írhatnál bővebben is magadról: hány éves vagy, volt-e már párkapcsolatod (és milyenek, rövedebbek, hosszabbak), milyen a munkahelyed (ott mennyire sikerült kapcsolatokat kialakítanod eddig), hobbid, szoktál-e valahova járni ismerkedni, vannak barátaid?

Ez az edzőterem nem rossz dolog, csak furcsállom, hogy ennyire népszerű manapság. Szerintem sok férfi túl sokat vár attól, hogy lejár és utána hipp-hopp ölébe pottyannak majd a nők. Jó fontos a külső és jó, hogy adsz magadra, de a belsődön is kellene munkálkodni.

Ja és még két kérdés: mennyire vagy beszédes? Mikről szoktál beszélgetni barátokkal, ismerősökkel?

2017. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok.

Oké, hogy nem vagy barátkozós típus, de ahogy elnézem túlzottan szószátyár sem (de azért még várom a válaszokat a feltett kérdéseimre)... :)

Figyi, akkor csináld azt, hogy legalább odamész ilyen sokat beszélős emberekhez (mint én :) ) és csak hallgatod őket, meg néha válaszolgatsz, hogy "aha" meg "tényleg?". Mi örülünk a hallgatóságnak és már ott is el tud indulni valamiféle baráti vagy szerelmi kapcsolat.

2017. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok, 1 kapcsolatom volt de az nem tartott sokáig. Őszintén 2 hónapig tartott de csak 1 szer találkoztunk személyesen a távolság miatt xd. Nem vagyok beszédes kivéve ha ott a 2 barátom, akkor le se tudnak állítani. És csak 2 barátom és pár ismerősöm van akikel a munkahelyemen vagyok. Van hobbim, szeretek motorozni. Ja és azért járok le az edzőterembe hogy legyen rajtam egy kis hús is. Régen 180 cm voltam 70 kilóval, most vagyok 99, és legalább nem fúj el a szél. Ja kondin kívül nem járok sehova. Van még kérdésed? :)
2017. szept. 29. 22:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a hármassal, tényleg nem vagy túl beszédes, ez elég nagy hátrány. A nők, leginkább a komolyabbak, értelmesebbek szeretnek tartalmasan beszélgetni. Nincs sok esélyed így, mert általában nem szaroznak és aki nem

beszél, többnyire hallgat, azzal nem tudnak mit kezdeni. Nem fognak arra várni, hogy talán majd pár hónap után felengedsz.

Nem a külsődön kell változtatnod. Új haj, új ruha, edzőterem - ez nem elég. Nem ezen van a hangsúly. Hanem a személyiségeden. Te alapjáraton nehezen barátkozós vagy, szóval egy hasonló stílusú, introvertált, kevésbé beszédes nő illene hozzád, de az úgy elég érdekes lehet, ha csendben, feszengve nézitek csak egymást.

Szerezz barátokat! Jársz edzőterembe, csomó ember megfordul ott, csak annyit kell tenned, hogy elkezdesz beszélni. Barátkozz, ismerkedj, mindkét nemmel. Senki nem fogja rossz néven venni. Nem fog az öledbe potyogni semmi, szóval ha szeretnél nyíltabb, közvetlenebb lenni, akkor tenned kell érte. Olvass könyveket, írj a gondolataidról, az érzéseidről, vagy bármiről, keress levelezőtársat a neten, személyesen is próbálkozz, mint az edzőtermet már említettem, és menni fog! Legyél nyíltabb, közvetlenebb, a jó kisugárzás rengeteget tud dobni az összképen.

2017. szept. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Értem. Én még mindig azt a verziót találom a legjobbnak, ha hagyod, hogy valami beszédes ember rád tapadjon. (Én is szeretem az ilyeneket.) Ha tudsz figyelni a másikra az is kellemes tud lenni. És szerintem két csöndes ember valóban nem tud mit kezdeni egymással, míg két szófosó meg lenyomja egymást beszéd közben (tapasztalat). Szóval megvan mindennek a rendje. Neked is meg kell találnod a párod, akivel kiegészítitek egymást. De ehhez néha oda kell menned az emberekhez... mondom elég, ha csak figyelsz rájuk! ;)

Ja és azokkal próbálj meg barátkozni elsősorban, akik a környékeden laknak.

Mondjuk a motorozás gondolom nem épp az a hobbi, ami kapcsán könnyű más lányokkal találkozni.

De csinálhatod azt is, hogy mikor épp parkolsz valahol megpróbálsz beszédbe elegyedni az elhaladó lányokkal (esetleg felajánlod, hogy elviszed őket valameddig :) )stb.

2017. szept. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
* (Én is szeretem az ilyeneket.) = Én mint csacsogós is szeretem azokat, akik meghallgatnak. :)
2017. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocs hogy most írok de........ nem nagyon tudok figyelni másokra sajnos :/ a sok jelentéktelen ember, és a még jelentéktelenebb problémájuk. Sajnos nagyon kevés emberel van közös témám. Agyaltam az utóbbi időbe és arra jutottam hogy nekem nem már nem lesz rendes kapcsolatom. De ezzel nincs baj, jobb nekem egyedül. Forsaken vagyok, ahogy a suliban is mindig csúfoltak :/
2017. okt. 2. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!