Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem megtaláltam életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megtaláltam életem párját, de nagyon messze él jelenleg. Mi volna a megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon fura vagyok, olyan kivetett személyiség még szubkultúrán belül is...és a 19 életévem alatt még csak közelítőleg sem találkoztam olyannal, akit egy picit is képes lennék magam mellett tudni, vagy egyáltalán vonzódni hozzá..5 évnyi társkeresőzés. De kb egy_másfél hónapja napi rendszerességgel telefonálok/chatelek/skypeolok egy 28 éves sráccal, akivel teljesen egyformák vagyunk ahhoz képest, hogy mindketten ritka nagy egyéniségek. A vonzalom kölcsönös, de problámás a távolság, úgy ~3000km van kettőnk között. Ha ennél is közelebb kerülünk egymáshoz érzelmileg, mint amiben jelenleg vagyunk (óriási bizalom, egymás féltése, közös tervek), akkor pofátlanság lenne azt kérni tőle, hogy költözzön haza hozzám, és 2 év múlva együtt menjünk ki? Legszívesebben én mozdulnék, de nagyon korlátozottak a lehetőségeim még most. Nos, vélemény?:(


Az életkorom miatt nem kérek beszólást, tudom, hogy előttem áll az élet, de azt érzem, hogy a véletlen nem művelne ilyet, hogy egyformának teremt két lelket...és két testet, mert az is az, amiben lehet.


Szóval..ha azt tapasztalom, hogy nem mond le rólam a távolság ellenére sem, akkor megkérjem rá? Komolyak a szándékaim, persze lehet támadni, hogy még nem taperoltuk össze egymást, mert kb ennyi az, amit csak találkozáson keresztül lehet. Valamint nyíltan beszélünk egymás negatív tulajdonságairól is. Ez csak egy kis kitérő volt, a lényeg az fentebb van.


Értelmes, építő jellegű válaszokat szeretnék olvasni, köszönöm.



2017. szept. 23. 23:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 Nem kell bölcsnek lennem ahhoz, hogy tudjam mit akarok. A többi már rá van bízva az égiekre, ha pofára esés a vége, akkor így jártam. Egyelőre szeretném a szépet keresni, vagy a megoldást, most annak van itt az ideje.
2017. szept. 24. 00:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem...korlátokat emlegetsz...el ne sírd már magad...milyen korlát? család, suli, munka?
2017. szept. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Fogod magad és megkérdezed őt. Ennyi. Erre a kérdésre itt nem kapsz választ.


Azért itt teszed fel, mert te is tudod, hogy mi lesz a válasz.

2017. szept. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem ertem a problemat. Parom hasonlo tavra lakik atszallasos repulouttal lehet csak odajutni, 3-4 hetente talalkozunk, mert megoldjuk, mert meg akarjuk oldani. Nincs mit ezen toprengeni. A koltozes felhozasaval meg varnek azonban ilyen esetben. Elobb legyen valami fix dolog koztetek. Milyen orszagrol lenne szo, o milyen nemzetisegu?
2017. szept. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt távkapcsolatom, sokkal kisebb távon (200km). Tök jó volt, amíg össze nem költöztünk. Akkor kiderült, hogy nem mind arany, ami fénylik, és messziről jött ember, azt mond, amit akar. Ne higyj el mindent mindenkinek vakon. Én elhiszem, hogy te őszintén rajongsz érte, de nézz szembe azzal a ténnyel, hogy életed párjának gondolsz egy olyan embert, akinek nem mersz feltenni egy olyan egyszerű kérdést sem, hogy összeköltözne e veled két év múlva? Nem rosszindulatból, hanem tapasztalatból mondjuk, hogy valószínűleg semmi nem lesz az egészből, ha mégis, akkor fájni fog, és kár egy vágyálomra időt pocsékolni.
2017. szept. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat😊 az szinte biztos, hogy két év múlva összeköltözünk, szerelem/lakó-élettárs szinten, az még kibontakozik addigra.

A probléma inkább a következő két évvel van, de nagy eséllyel 3-4 hetente repülgetés lesz belőle, ahogyan írtátok.

A költözésre meg azért nem merek rákérdezni egyelőre, mert nem biztos, hogy könnyű volt kiverekednie magát, de megoldotta..na most ez..😕

2017. szept. 24. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!