Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem megtaláltam életem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megtaláltam életem párját, de nagyon messze él jelenleg. Mi volna a megoldás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon fura vagyok, olyan kivetett személyiség még szubkultúrán belül is...és a 19 életévem alatt még csak közelítőleg sem találkoztam olyannal, akit egy picit is képes lennék magam mellett tudni, vagy egyáltalán vonzódni hozzá..5 évnyi társkeresőzés. De kb egy_másfél hónapja napi rendszerességgel telefonálok/chatelek/skypeolok egy 28 éves sráccal, akivel teljesen egyformák vagyunk ahhoz képest, hogy mindketten ritka nagy egyéniségek. A vonzalom kölcsönös, de problámás a távolság, úgy ~3000km van kettőnk között. Ha ennél is közelebb kerülünk egymáshoz érzelmileg, mint amiben jelenleg vagyunk (óriási bizalom, egymás féltése, közös tervek), akkor pofátlanság lenne azt kérni tőle, hogy költözzön haza hozzám, és 2 év múlva együtt menjünk ki? Legszívesebben én mozdulnék, de nagyon korlátozottak a lehetőségeim még most. Nos, vélemény?:(


Az életkorom miatt nem kérek beszólást, tudom, hogy előttem áll az élet, de azt érzem, hogy a véletlen nem művelne ilyet, hogy egyformának teremt két lelket...és két testet, mert az is az, amiben lehet.


Szóval..ha azt tapasztalom, hogy nem mond le rólam a távolság ellenére sem, akkor megkérjem rá? Komolyak a szándékaim, persze lehet támadni, hogy még nem taperoltuk össze egymást, mert kb ennyi az, amit csak találkozáson keresztül lehet. Valamint nyíltan beszélünk egymás negatív tulajdonságairól is. Ez csak egy kis kitérő volt, a lényeg az fentebb van.


Értelmes, építő jellegű válaszokat szeretnék olvasni, köszönöm.



2017. szept. 23. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ugyis csak a sajat karodon fogod megtanulni de azert leirom. 2 ember kozotti vonzalom joval tobbrol szol mint mint amit neten keresztul kommunikalni lehet. Siman elofordulhat hogy 1 het utan mar egyaltalan nem vonzodsz ahoz akibe beleszerettel a webkameran keresztul.


Erdemes elobb letesztelni hogy tenyleg mukodik-e a kapcsolat eloben.

2017. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú ilyet olvasni. Én személy szerint megjöttem a távkapcsolatokból. Az a baj ezzel a 2 év múlva mennyünk ki együtt dologgal is, hogy Ő otthagyja e a munkahelyét miattad? És ha még ott is hagyja megéri-e? Mi a garancia arra hogy ha kimész vele, nem szakítotok pár hét után mert nem tudtok együtt élni?. Nyilván kockázatokat vállalni kell, nem arra gondolok hogy be kell gubózódnod és rizikó nélkül éld le az életed, de a helyedben én nem erőltetném. Rengeteg az a 3000km. Nekem csak 150 kilométerre lakott barátnőm, de nem mondanám kellemes élménynek azt a 300km-ert levezetni hétvégente se gázolajban se időben fáradtan munka után. Bocsi, én nem vagyok szerelmes ezért nem érzem át annyira a helyzeted mint kellene, de sok sikert kívánok.
2017. szept. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
1,5 hónap? :D Ne haragudj, de az semmi.
2017. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
64%
buta naiv kislany 😁😁
2017. szept. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz népszerű a válasz, de ha objektíven nézzük a problémádat, akkor nagyjából az egyetlen esélyed ha összeköltöztök. Ezzel persze számtalan probléma van, például, hogy 19 vagy, a kedves srác szándékai sem egyértelműek, stbstb... A lényeg, hogy nem sok esély van rá ez összejön. Ebből nagyjából annyi a konklúzió, hogy jobb ha keresel mást.


Nekem is volt hasonló helyzetem a te korodban, pár hét után túl voltam rajta, mert beláttam, hogy nem tudok teleportálni, repülőre nincs pénzem, költözni meg tiniként a világ hülyesége lett volna.

2017. szept. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Igazatok van, tehát B terv: töltsünk együtt sülve-főve 2-3 hetet, és utána gondolkozzunk el a továbbiakon?

Fizikai munkát végez, nem volt nehéz megszereznie a melót, és különösebben nem is szereti. Inkább az jelenti a problémát, hogy képes lenne-e hazajönni csak miattam, hogy aztán velem kezdje újra...

2017. szept. 24. 00:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem találkoztatok és nem töltöttél el vele több időt, addig ne jelents ki olyanokat, hogy megtaláltad életed párját. Már én is hittem ezt párszor.
2017. szept. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Szerelmes vagyok mindenbe, amit eddig megtudtam róla, csak azért teszek ilyen kijelentést. Lehet korai, lehet csalódás lesz belőle, mindenesetre reménykedni szabad.

Az ilyen naív, buta stb. személyeskedést hanyagoljuk már, annyira negatív.

2017. szept. 24. 00:26
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 akkor fogalmazzunk inkább úgy, hogy tapasztalatlan vagy. Remélem ez annyira nem negatív.
2017. szept. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen korlátok?
2017. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!