Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen helyzetben hol ismerkedh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

3 női ismerősöm szerint is simán párt kéne találnom, én is így gondolom, semmi gázos nincs velem, viszont ami miatt mégsem sikerül, az, hogy kb 0 lehetőségem van. Munkahelyen nincs olyan aki bejönne, amúgyis kevés itt a fiatal csaj, nem tartozok semmi olyan társaságba, amiben gyakran fordulnának elő csajok. Járok konditerembe, de az nem az a tipikus ismerkedőhely, max a pultoscsajokkal dumálok. Hétvégente meg barátokkal járok pl bicajozni, discoba meg hasonló helyekre, ahol általában csak mégtöbb férfi ismerőst szerzek, de csajt nem, vagy ha épp nincs semmi program, akkor otthon vagyok. Neten próbálkoztam de nem épp férfiterep az. Tinderen nem szokása a fehérnépnek visszaírni, egyéb társkeresőn szintén ez a szitu. Szóval tengetem az életem, barátokkal mindig van valami program, de ritka, hogy megismerkedjek valami csajjal, vagy ha mégis általában vagy túl idős, vagy nem jön be, vagy nem szingli. Ráadásul nem városban lakok, faluban gyenge a felhozatal, és ott is ha van valami program, akkor általában férfitársaságban vagyok...

Volt pár gyenge próbálkozásom, pl egyik volt osztálytársam húgát egyszer megláttam buszmegállóban, felajánlottam, hogy elviszem, úgyis arra mentem mint ő akart, gondoltam út közben elbeszélgetek vele, de elutasította, de ez részben érthető is.

Valamint korábban próbálkoztam itt is privátokkal, de akivel sikerült közös témákat találni, az mindig nagyon távol lakott.

Van valami jó tippetek? Mert én kifogytam. Élem az életem, és várom az adandó alkalmat, pl új kolegina munkahelyen, vagy bármi, de nem következik be. Nekem kéne lépnem, de nem tudom mit.



2017. szept. 22. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a faluban maradsz, akkor abból válogathatsz, ami ott van. Ahogy te is írtad, ott elég korlátozott a felhozatal. Nem írtad, hogy hány éves vagy, de jó lenne legalább bulizni eljárni valami nagyobb városba vagy ha nem vagy bulizós, akkor olyan programon részt venni, ahol vannak emberek és számodra is érdekes. Ez lehet bármilyen fesztivál vagy rendezvény. A lényeg, hogy érdekes legyen a számodra és minél többen legyenek. Nagyjából ennyit tehetsz a már leírtakon túl.
2017. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 vagyok, a különköltözés pedig egyenlöre nem érné meg nekem. Sokkal jobban tudok így spórolgatni. De kösz a tippeket.
2017. szept. 22. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben marad a falu és az ottani felhozatal.:)
2017. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd a nőismerőseidnek, hogy hozzanak össze téged csajszikkal! :)
2017. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én eljárnék a környék rendezvényeire. Lehetőleg egyedül, vonattal.
2017. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!