Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi felkér táncolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi felkér táncolni egy nőt, akkor illik nemet mondani?

Figyelt kérdés
Nem discoban, és ismerik egymást.

2017. szept. 10. 08:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szabad ember vagy, igen, mondhatsz nemet.
2017. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%

#6 Igen, lehet, még a vesédet is el akarja lopni.

Öregedj meg macskás nőként.:)

2017. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Valaki elmondaná normálisan, mi itt a kérdés?:)

Ha tetszik, igent mondasz.

Ha nem tetszik, nemet mondasz.

2017. szept. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
33%

Illik igent mondani. A női nemnek nem csak előnyei vannak. Ez kétpólusú dolog. Ha elvárják, hogy egy férfi legyen férfi (klisék, nyissa ki az ajtót előtted, engedjen előre, vegye le kabátodat), legyen meg a női illem oldala is. A táncra való felkérés ilyen. Egyszerűen nem illik az etikettbe a visszautasítás. Mert ilyenek az udvariassági szabályok, mindkét nemre vannak rávonatkoztathatóak, és a kölcsönösség alapján áll fel.

Ez nem azt jelenti, hogy másnap a kukában ébred a nő, feldarabolva.

Nem csak a táncról van szó, lehet hozni bármilyen más illedelmességi szokást is.

2017. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szóval az illem szerint nem dönthetsz arról, ha valaki más játszani akar veled?
2017. szept. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

Az illem szerint egy bálban a felkérést illik elfogadni, azt a pár percet kibírod.

Mint ahogyan a férfinek illik felkérni, és nem fordítva.

Mondom, a női nemnek nem csak előjogai vannak, az illedelmességi kötelességek mindkét oldalt kötik.

2017. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Igazából nem illik elutasítani, de nem is kötelező elfogadni a felkérést. Én például akárhány lányt kértem meg bálon vagy valami kisebb rendezvényen táncolni 10 ből egy csaj volt az aki csak azért mondott igent mert látta rajtam hogy előttem lévő lányok visszautasítottak pedig nem feltétlen ismerkedni akartam velük alapon volt a felkérés, csak rosszul esett hogy a haverjaim ezerrel szedik fel így csajokat nekem meg egy sem sikerült és az egyik megsajnált, de utána ott is hagyott mint eb a szarát. Utána kértem még fel csajokat, meg többi ilyen rendezvényeken is próbálkoztam de nulla sikerrel. Egyébként beszélgetni, meg hülyéskedni, ismerkedni tudtam velük, de semmi komoly nem lett, de az sem akart velem táncolni aki velünk szokott tartani ilyen rendezvényekre és mindenkivel táncolt társaságon belül és mindenkivel eltudott beszélgetni, hülyéskedni ahogyan velem is de táncolni egyáltalán nem akart velem, és amikor már szó szerint annyira megsértődtem hogy hazamentem inkább mert ezt ennyi idő után már megalázónak éreztem akkor még ő volt megsértődve rám hogy otthagytam őket... A haverjaim próbáltak lelket önteni belém, de akkor az is eléggé megalázó volt számomra hogy sorban betudtak csajozni ezeken a bulikon nekem meg soha senki nem jött össze, még egy éjszakára sem tudtam csajt hazavinni pedig olyan jól megvoltunk de egyszerűen nem ment. Már akkor azon voltam hogy kiugrok egy kamion elé mondanom sem kell nagyon részeg voltam már és ha nem lett volna ott a közelben egy másik haverom aki nem a társaságunkkal szokott bulizni szerintem már nem is élnék. Ő volt az aki picit helyre rakott lelkileg és mondta hogy tartsak az ő haverjaival, akkor beszerveztek nekem egy csajt aki táncolt szívesen velem, meg meg is tanított normálisan táncolni, de utána az is lekoptatott.


Szóval... Szerintem válasz a sztorim.

2017. szept. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

61%-osnak igaza van, illik elfogadni, azonban egy másik válaszolónak is igaza van, hogy sok férfi ezt zöld jelzésnek veszi későbbre is.

Tehát a férfinek is észre kell vennie és el kell fogadnia, ha a tánc után a hölgy nem tart igényt a társaságára. Na ezt hagyják ki sokan, így a nőkben is kialakul az, hogy úbammeg, inkább nem is megyek táncolni, mert azt hiszi, többet akarok tőle. És sajnos azt is elküldik így, aki vagy tényleg csak táncolna, vagy bár akarna többet beszélgetni utána, de mivel látja, hogy a nő nem, ezért visszakíséri őt az asztalához, megköszöni a táncot, majd távozik :)

Szóval férfiként nyilván sajnálom, amikor ilyen történik, megértem viszont valahol a másik felet, mert sok a bumburnyák, aki még akkor sem száll le róla, ha jól artikuláltan a szemébe mondja, hogy "hagyj békén kérlek" :D

2017. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!