Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Három éve tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve tetszik egy lány, de rájöttem hogy a nővérével sokkal jobban passzolnánk? Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Három éve csak ábrándozok a lányról, de most döbbentem rá hogy talán nem is tudnám elviselni pont azon tulajdonsága miatt, amiért megtetszett. Folyton pörög, nem tudom elképzelni hogy lehet valakinek ennyire (súl) sok energiája, nekem több nyugalomra van szükségem. Bár külsőleg nem jön be annyira a nővére, eddig szinte észre se vettem őt, csak most fordult meg a fejemben hogy próbálkozhatnék. Talán lazábban is hozzá tudnék állni, pont azért mert nem érzem azt hogy ő kell nekem, de ezért még csak gondolkodóban vagyok hogy mitévő legyek. 23/F
2017. aug. 22. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Hehe! Nem teljesen mindegy, hogy vele, vagy a nővérével nem jössz soha össze? :)
2017. aug. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2017. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kábszeres a csaj vagy zabszem van a seggébe azok szoktak így pörögni, vagy az állandó szextől dúlnak benne a hormonok, én se bújnék össze vele még ugrálna pároslábbal a golyoimon
2017. aug. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 Egyik sem valószínű, mind kettő sportos, a kisebb jobban, de embertelen amiket csinál és nem fárad el. Ha tényleg hosszú távon gondolkozom, tényleg figyelembe kell ezt vennem, mert hiába fiatal, képtelenség hogy ez így maradjon. Mondjuk az anyjuk sem semmi.
2017. aug. 22. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Micsoda szerencse hogy nem jöttél össze vele,látod.. most lenne problémád ;)
2017. aug. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Arra lennék kíváncsi hogy mennyire tolerálná, hogy én nyugisabb vagyok. Egyáltalán nem az az otthonülős azért, de nem megyek állandóan mindenhova ahová csak lehet. Azon is gondolkodtam hogy ő ezzel próbálja kompenzálni hogy egyedül van és nincs senkije, esetleg ismerkedni próbál, de ahogy hallottam fél füllel tőle nem sok sikerrel, "szerencsétlennek" nevezte magát ilyen téren, pedig egy abszolút nyitott és beszédes, kedves lány.
2017. aug. 22. 23:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen helyzetek pláne, hogyha tetszel a lánynak és a nővérével jönnél össze, nem gondolod, hogy nem kis fájdalmat okoznál a hugának, hogy még a kapcsolatotokhoz is kéne asszisztálnia a háttérben?

Azert csak tudod kibe vagy szerelmes nem?

Attol, hogy vki aktiv, attol meg egy nyugodt tipusu par kiegyensulyozza.

Én ilyen helyzetbe, ha én lennék a hug, és mondjuk szerelmes lennek en is, biztos világgá mennék.

O nem egy ilyen film ment mar a teveben, es csak ment az agonizálás, hat ilyenre senki nem vagyik, meg te sem forditott helyzetben. Lenne egy batyad, es a lany egyszercsak ugyanezt gondolna mint te, es mondjuk nagyon szerelmes lennel a lanyba, de a lany a battyadat valasztana, es neked ezt minden nap nezned kellene, aszisztalni, stb. Szerinted milyen erzes lenne, plane, hogy ket ember akit szeretsz, es az egyik a szerelmed a masik a testvered?

Szerintem tul van tolva ez a kérdés.

2017. aug. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!