Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy lány, ráírjak így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, ráírjak így ismeretlenül vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés
2017. júl. 12. 08:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd inkább:)
2017. júl. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom azt hogy hagyjam inkább azért írtad mert nyuszinak tűnök igaz ?
2017. júl. 12. 09:35
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha facebookon írnál rá, akkor lehet nem is reagálna, ott nem szokás ismerkedni. Ha más platformon, akkor miért ne? Legfeljebb nemet mond.
2017. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg írj. Mit veszíthetsz?

Maximum okozol neki pár kellemes pillanatot ,mert lássuk be azért az mindenkinek imponál ha tetszik valakinek.

2017. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

szia

szerintem meg írj rá, hiszen a legtöbben nem ismerik egymást mielőtt elkezdenek beszélgetni..! Most még ismeretlen de ha szimpatikusak vagytok egymásnak akkor majd nem lesz az 😉 Rám is rám írt egy fiú, 2 hét múlva már együtt is voltunk és most együtt lakunk. Szóval legyél tökös és lépj. de azért vedd észre ha nem vagy neki szimpatikus és akkor ne nyomulj tovább, ezt érezni fogod a válaszaiból. bánni fogod ha elengeded szóval próbáld meg, max nem beszéltek többet aztán. Sok sikert 😉

2017. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igazad van,köszi :)
2017. júl. 15. 21:57
 7/11 anonim válasza:
Én is jártam így! Ráírtam, randi lett a vége!
2017. júl. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én írok rá, attól te nem fogod megismerni. Szóval ez egy hülye kérdés volt. Ha meg akarod ismerni, akkor tenned kell érte. Ennyi!
2017. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem írj rá ismerkedj vele és próbál kerülni a baráti (fan) zónát mert ha bekerülsz a fan zónába akkor nehezen fogsz összejönni egy lánnyal sok sikert hozzá
2017. júl. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Én vagyok a 9-es azt akartam írni hogy próbáld, csak véletlenül írtam így.
2017. júl. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!