Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne így ráírni a lányra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne így ráírni a lányra? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról van szó, hogy fél éves tinderes pályafutásom során végre találtam egy lányt, akit tényleg normálisnak találtam és kölcsönösen érdeklődtünk is egymás felé. Beszélgettünk több, mint egy hétig, aztán egyszer csak nem írt már vissza többet. Először nem tudtam hova tenni, aztán láttam, hogy nem is frissíti a profilját, holott azelőtt szinte minden nap megtette, szóval arra gondoltam, hogy lehet törölte magát, vagy a telefonja romlott el (velem is történt már ugyanez), vagy hasonló.

Eltelt azóta már két hét, de valahogy nem tudtam elfelejteni, mert tényleg jó volt, ezért a keresztneve és a lakhelye alapján körülbelül fél napos kutatás után megtaláltam a facebookon. Szerintetek gáz lenne így ráírni? Csak azért kérdezem, mert azért van abban valami érdekes, hogy én nyomoztam utána, meg aztán hátha van valami oka, hogy nem írt vissza (bár tényleg nem hiszem, hogy direkt nem akart volna). Ti hogy csinálnátok ezt?


Köszönöm a segítséget,

20/F


2017. aug. 17. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Írjál rá! Mit veszíthetsz vele? Sokban ne reménykedj, de ugye bátraké a szerencse...
2017. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan, legalább kideríted! Nyomjad!
2017. aug. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Clay Morrow ***** válasza:
Már beszéltél vele, tehát nem gáz. Nem ismeretlenek vagytok.
2017. aug. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!