Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy illik ráírni egy lányra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik ráírni egy lányra?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerem életemben össze-vissza 1x beszéltem vele és nem is látom túl sokat, mert ritkán jár be órákra. Élőben biztos, hogy nem tudom elhívni valahova + amúgy sincsen erről túl jó élményem. Rá szeretnék írni facebook-on, hogy eljönne-e velem valahova, de nem tudom, hogy mit írjak neki és, hogy hova hívhatnám el egy első randira, ha esetleg nem utasítana el egyből. Szerintem nincs senkije, de ezt ugye sose lehet tudni.

20 évesek vagyunk mindketten.


U.I.: Azt szégyellni kell ha valaki visszautasít? Most mit tudok csinálni azzal ha tetszik valaki és megpróbálnék tenni valamit a siker érdekében? Ha elmondja valakinek azt cikinek kell éreznem? Lányok ti elmondjátok valakinek ha egy srác bepróbálkozik nálatok?


2016. márc. 14. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem tudod hova hívd el, akkor hogy akarod elhívni? Ne várj sokat, ha egyszer beszéltetek akkor valószínű nem lesz randi. Talán először olyan bizalmi légkört (baráti) viszonyt kéne kialakítanod vele ami után több esélyed van.
2016. márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered, nem nagyon beszéltél vele még évfolyamtársad is, akkor először nem hívd el. Egyszerűen kezdj el vele barátkozni beszélgetni.


Az elutasítás pedig sohasem ciki.

2016. márc. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

lehet én voltam zseni de én kb 12 évesen tarottam itt. baszus ember szedd már össze magadat.

mi az hogy szégyelni kell magadat ? besírok.


am meg arckonyvbe ne hivd el sehova. szinte tuti hogy nem fog menni.

2016. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk egy tankörbe, előadásokon pedig nincs bent túl sokszor. Nincs sok esélyem arra, hogy élőben összeismerkedjek vele.
2016. márc. 14. 20:39
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: "Nincs sok esélyem arra, hogy élőben összeismerkedjek vele." (Fejem fogtam mikor ezt olvastam.) Talán ha elvonatkoztatnál az iskolától. Lehetséges hogy lásd máshogy? Szerintem igen. Szóval ne legyél már töketlen! Mert nagyon úgy jön ez le. Meg amúgy is...ha nem látod esélyét élőben...akkor hogy látod esélyét ha például összejönnétek annak hogy találkozzatok és hasonló?
2016. márc. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 ~OnLány~ ***** válasza:

Először tényleg csak ráírhatnál,egyszerűen barátkozz vele.

Amúgy csak hozzáteszem,hogy ha nem kérdez túl sokat,vagy látni véled,hogy nem igazán válaszolgat,tereli a beszélgetést,akkor ne várj tőle túl sokat.

Szóval nem kell napota megkérdezned,hogy mit csinált aznap,inkább 2-3 naponta,esélyes lesz,ha bejössz neki,hogy akkor ő is ír majd önszántából neked.

Aztán kérdezgesd,hogy mit szeret csinálni a szabadidejében,onnantól körülbeelül tudsz majd kicsit "tákékozódni" ha el akarod hívni majd egy kiruccanásra.


De ha először fogtok találkozni valami laza helyre vidd,mondjuk kezdésnek egy kávézó is megfelel,aztán jöhetnek az olyan helyek,ahol már kettesben is tudtok lenni.

Remélem segítettem. :)


Volt,hogy elmondtam a barátnőimnek,hogy valaki próbálkozott nálam,de nem gúnyosan,csak elmesélem,ezzel nincs szerintem baj.Nem fog sem kinevetni,és nem is kell szégyellned magad,ha netalántán visszautasítana.

2016. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom, hogy mit szokott csinálni és így egyelőre az egyetem az egyetlen ami közös, mert nem tudok róla semmit, akkor hol máshol láthatnám még?
2016. márc. 14. 21:13
 8/9 anonim ***** válasza:

99%-ban elmondják a barátnőiknek, ha csak nem mindennapos dolog a személynél és naponta 50-en ráírnak ismerkedési szándékkal.

De amúgy írj neki ha tényleg sehogy nem tudsz vele beszélni élőben. Csak ne húzd sokáig meg ne csinálj nagy ügyet belőle mert annál jobban fog fájni, ha visszautasítás lesz a vége. Minél előbb lépsz annál jobb.

Amúgy meg ha el is mondja a barátnőinek, kit érdekel? Szégyen lenne ha próbálkozik az ember? Nem hiszem. Persze hacsak nem teszel semmi olyat amivel beégetnéd magad. :D

2016. márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ettől pánikolt egy barátom is, de neked is csak azt tudom elmondni amit neki: És ha körbejár hogy randira hívtad a lányt, akkor mi van? Természetes dolog, te legalább nyitottál felé. Lehet más meg rég kinézte, de még ennyit se tett érte mint te.
2016. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!