Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy a mai pasikák ezért félnek a határozott nőktől? Ti mit gondoltok, miért utálják zsigerből ennyire az ilyen nőket?

Figyelt kérdés

Férfiként nem tudom ezeket az egyedeket szólítani. Itt annyian szapulják a határozott, magabiztos nőket hogy hihetetlen. De a való életben is össze fossák magukat a pasikák ha egy ilyen nővel találkoznak. Valami féle sötét démoni lényként vizionálják ezeket a nőket, akiket nagy ívben ki kell kerülni.


Az én meglátásomban ilyen egy határozott nő: kifejlett értelmi és érzelmi intelligenciája van, kiforrt egyénisége és személyisége van, egészséges önbizalma van, tudja mennyit ér, határozott, pontosan tudja mit akar elérni az életben amiért tesz is, a saját álmait akarja megvalósítani és olyan életet megteremteni magának amilyenre mindig is vágyott. És ezeket a tulajdonságokat maximálisan elvárja a választott FÉRFITŐL, aki inkább értékelni tud egy ilyen nőt.


Ezek alapján nem magát el tartani akaró nőről, prostituáltról, betokosodott üzletasszonyról írok. Hanem olyan intelligens nőről aki tudja mit akar az életében, és tesz is érte.


Még is sok pasika annyira szapulja az ilyen nőket hogy hihetetlen. Úgy gondolom, hogy ez azért van, mert rengeteg olyan pasi van akinek amúgy sincs semmi önbizalma és elég szerencsétlen valljuk be, és már egy ilyen nő látványától porig alázva érzik magukat, és hogy nekik jobb legyen a nőt mondják el mindenféle szemétnek.


Szerintetek miért utálják a pasik a magabiztos, határozott nőket? (itt kiemelem, hogy NEM A BEKÉPZELT NŐKRŐL BESZÉLEK)



2017. aug. 12. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok, annyit még hozzátennék, hogy mikor a férfi nem tudja megugrani ezt a szintet, akkor jön az, hogy előveszi a pénztárcáját, meg a többi szánalmas próbálkozását, ahelyett, hogy karakteréből fakadóan hozná a férfit, és növesztene farkat. De nem, helyette inkább kikerüli a dolgot, hogy véletlen se kelljen megmozgatnia a valagát és változtatnia magán. És akkor ott a pénz, meg az erősnek tűnő kinézet a kocsival és az 50-es bicepsszel. Aztán kicsit kell csak megpiszkálni a dolgot, és kibújik belőle vagy a gyenge kis p öcs, aki az első szellőre összeomlik, vagy a frusztrált kis p öcs, aki úgy védi magát, hogy össze-vissza anyázik, meg fenyegetőzik, meg szid. Ez nem férfi. Ez kérem, egy bohóc. :)
2017. aug. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
# 10 Szerintem neked agybajod van. :D Mi a francot kell ennyire komolyan venni ezt azt életet? Mindenki máshogy látja a világot, nem kell csőlátásúnak lenni, hogy most fixen ez meg az a célom, meg ilyen nézet olyan nézet, sablonos hülyeségeket felvenni. Én is kipróbáltam már sok mindent az életben, 4-5 évvel ezelőtt, teljesen más elképzeléseim voltak, más céljaim. Aztán ahogy odakerültem, hogy na rajta, most megvalósíthatom ha hajtok, mint az állat... Csak közben rájöttem, hogy ez nem nekem való, ez nem én vagyok. Aztán jött másik ötlet, de az se jött be "hálistennek", és így jöttek sorba, míg végül most úgy érzem, jó irányba tartok. Szóval szerintem nem kell görcsösen felfogni a dolgokat. Mondjuk tudom, hogy én a nők szemében egy határozatlan senkinek számítok, mert ilyen lazán kezelem a dolgokat, de ez van, nem vagyunk egyformák. Csak sajna emiatt elítélnek.
2017. aug. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%

A határozott nőkkel nincsen semmi bajom.

Azzal van bajom, aki ezeket a dolgokat olyan szinten űzi, hogy már nem fér bele egy férfi az életébe. Aki annyira de annyira képes megcsinálni mindent, hogy ha már más is becsatlakozna ebbe, azt támadásnak veszi.

Továbbá annyira mindent maga alakít ki és maga csinál meg, ezt (valahol belátható, logikus módon) elvárja a férfitől is, és valahol közben a női tulajdonságok elvesznek. Mind gondoskodás, támogató hozzáállás.

Ettől egy idő után óhatatlanul száraz, sivár lesz a kapcsolat, ezek a dolgok kizárják a szoros kapcsolódási pontok kialakulását két ember között.

Tudom, éltem ilyen nővel. Pontosabban MELLETTE, nem VELE. És ez nem mindegy! Nekem is megvolt a kialakított saját életem, álmaim, terveim, neki is. De ezeket olyan határozottan védte, hogy nem lehetett belőle egy nagyon fontos dolog, KÖZÖS cél(ok).


Egy szó mint száz, nem mindegy a dolog mértéke!

A gyenge, elesett, határozatlan nőket messziről kerülöm, de a másik végletet is, az ilyenekkel nem lehet együtt, kiegyensúlyozottan élni hosszú távon.


40f

2017. aug. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

Egy olyan korban élünk, amikor is a társadalom óriási változás előtt áll. A feminizmusnak köszönhetően egyre több nő kezd hozzád hasonlóan gondolkodni. Sőt egyre több férfi is ilyen nőt keres. Viszont azt el kell fogadnod, hogy ezzel együtt is kisebbségben vagyunk, a legtöbb nő és férfi (a mai 25-40 évesek között is) még a "régi iskola" szerint keres párt. Viszont az olyan férfiak, akik a "konzervatív" nőt keresik, nem fognak vonzódni hozzád. Ők hisznek még a kapcsolaton belüli alá-fölé rendeltségben és ezt megkérdőjelezhetetlennek tartják, tehát taszító számukra, hogy (kis túlzással) minden nap "meg kelljen küzdeniük" a saját igazukért. Még akkor is, ha amúgy nagyon határozott, domináns személyiségek.


Tehát a következőket tudod tenni:


- olyan pasit keresel, aki így fogad el, viszont ez esetben a konzervatív értelemben vett "határozott" típusokat el kell felejtened (ők nem fogják elfogadni, hogy velük egyenlő vagy)


- ha mégis ilyenre vágysz, akkor neked kell engedned


- az ideális megoldás viszont az lenne, ha olyan férfit találnál, aki személyiségre veled egyformán "erős", így egyikőtök sem kerekedne a másik fölé.


Persze ezek az új "szerepek" idővel be fognak állni a nőknél és a férfiaknál egyaránt, csak a rossz hír, hogy ez nem a mi generációnkban fog megtörténni, tehát szerintem mindenképpen kompromisszumot kell kötni.

2017. aug. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező amit te felvázoltál ilyennel még életemben nem találkoztam, másrészről nem értem férfiként neked ez miért okoz szóf**sást és korai m***gömlést!


Nem értelek, ha te egy olyan férfi vagy, akinek az ilyen nők kellenek, akkor miért baj, ha csökken a konkurenciád száma? Tényleg ennyire logikátlan kis p***csű kan vagy?


Honnan jött amúgy ez a sok sületlenség, vagy annyira papucs vagy, hogy bedőltél egy önmagáról hamis képet kialakított, önző, arrogáns, anyagias, gonosz lelkületű, önző és ráadásul ronda nő siralmainak?


"Szerintetek miért utálják a pasik a magabiztos, határozott nőket?"---Szerintem pont ellenkezőleg, az ilyen nők pont, hogy a férfiak kedvencei, nem kell őket anyagilag pumpálni, van bennük annyi tartás és önérzet, hogy a saját számlájukat fizessék, önállóan képesek intézni a dolgaikat, röviden összegezve kész főnyeremények!

2017. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
#11 az a poén, hogyha előveszi a pénztárcáját, többnyire lesz is nője, nem is egy. Mégcsak a puncs.hu-ra se kell felregisztrálnia hozzá.
2017. aug. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Pár éve a nőknek még szavazati joguk sem volt.Nem tudom,manapság mitől vannak így elszállva maguktól.
2017. aug. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Pár éve a jellegtelen kis f aszhuszárokat megkövezték és nem hívták férfinek. Jött az apa nadrágszíjjal, aztán nem hagyta, hogy a sok takony illetlenkedjen, meg idejekorán pofázzon.



Most meg elszaporodtak és azt hiszik, többek egy nőnél.

2017. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#18, azok a jellegtelen kis f aszhuszárok termelik a GDP-t egyelőre, és teremtenek értéket. Te mennyi értéket is termelsz a nagy közösbe? Ja, hogy semmit? Akkor erről szerintem ennyit, ide egy pontot kérek.
2017. aug. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A határozott nőktől senki nem fél. Az anyagias nőket meg minden normális pasi kerüli. Akinek ilyenre van igénye, felmegy a rosszlanyok.hu-ra, és olcsóbban kijön, ráadásul nem kap lepénymellű meg narancsbőrös valagú nőt ha nem akar.


"Pár éve a jellegtelen kis f aszhuszárokat megkövezték és nem hívták férfinek. Jött az apa nadrágszíjjal, aztán nem hagyta, hogy a sok takony illetlenkedjen, meg idejekorán pofázzon.


Most meg elszaporodtak és azt hiszik, többek egy nőnél."


Te meg ásd el magad, te sóhaj suttyó legalja proli. De jó mélyre. Vissza se gyere.

Az ilyen bagolyköpet nyomorékokat kellene nem nadrágszíjjal, hanem toronydaruval pofán bszni.

Kaptad a mínuszt.

2019. okt. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!