Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Járnátok olyan lánnyal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan lánnyal, aki 13 évesen vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

ELmondása szerint megbánta, hogy ilyen volt tinikorában, voltak még ribis dolgai. Viszont 18-19 éves korától semmi, csak 2 komoly kapcsolat. Most 23 éves.

Zavarna titeket a múltja?



2017. aug. 12. 22:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Nem igazolás volt, leírtam a saját példámat, bár nincs jelentősége, a szüzesség elvesztése nem ad irányt semmire.

20-as: Így van. Mindenki azt hazudik, amit akar. Te is hazudhatod, hogy nem te vagy a kérdező egy másodreggel. Aztán vagy elhiszik, vagy nem.

2017. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

# 21


Te tuti valami ratyi vagy aki nőnek adja ki magát. Lerí a stílusodból, hogy pasi vagy.

2017. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Anyád pitsájának vagyok a másodrege, te hülye kis tinik_rva :D
2017. szept. 23. 18:10
 24/28 anonim ***** válasza:

Picit sem átlátszó, hogy egyszerre jönnek szinte a válaszok, eddig meg le se $zarta senki a kérdést. Attól hitelesebb vagy, hogy dupla nickről írkálsz?

Jézusom... na ez már brutál szánalom.

2017. szept. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

# 24


Gondolom semmi életed nincsen, több regisztrációd van, egyikről több gyerekes anya vagy, másikkal 18 éves lány. Mindenki magából indul ki... Beteg állat, kezeltesd magad...

Válaszoltam a kérdésre és mivel jött válasz, a lista elejére ugrott. Fogyatékos...

2017. szept. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Igen... 2x is.

Ugyanolyan stílusban, mint a kérdező.

Nekem nincs 2 regem. Vagyis... volt valamikor régen másik, de elfelejtettem a jelszót, azért csináltam ezt.


Nem engem zavar, ki kivel mikor hol... Ezen gondolkozz el inkább, kinek mekkora élete van, ha ilyenen kiakad. És nem kell személyeskedni, ez volt az alapkérdés, amire reagáltam én is, csak ezek szerint nem tetszett. Megesik, de el kell fogadni az ellenvéleményt is.

2017. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

# 26


Most meg van vagy 5 reged... tipikis gyk lúzer.

2017. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kezdheted másolni a hozzászólásokat, amiket úgy gondolod, én írtam másik fiókról... mert ez így abszolút megalapozatlan és hiteltelen. A semmire...
2017. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!